Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 26d. 22:10

Marokietiškas vakarėlis Vilniuje: garsenybės atsidavė rytietiškam šėlsmui

„Glory bar by Stikliai“ vasaros sezono atidarymo akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Inga ir Aivaras Stumbrai, Natalija Bunkė, Justina Stambrauskaitė, Audronė Bunikienė

Šilkas, spalvos, skoniai ir tik vienam vakarui kuriami aksesuarai bei spalvingi apdarai. Tai tik dalis jau tradicija tapusio renginio akcentų. Penktadienio vakarą sostinės senamiesčio baras „Glory bar by Stikliai“ su šūkiu „Leisk gyvenimui tave stebinti“ kvietė į ryškią vasaros sezono atidarymo šventę.

Į spalvingų rytų bei Marakešo turgaus kultūrinių akcentų įkvėptą vakarėlį atvyko gausybė svečių, tarp kurių – Mantas Petruškevičius, Rasa Arlauskienė, Audronė Bunikienė, Sigitas ir Natalija Martinavičiai, Inga ir Aivaras Stumbrai, Marija Palaikytė, Natalija Bunkė, Milita Daikerytė, Karolina Toleikytė, Justina Stambrauskaitė, Robertas Kupstas, Viktorija Siegel, Gintarė Gurevičiūtė, Kęstutis Verslovas, Edvardas Žičkus bei daugelis kitų.

Svečius sveikino „Glory bar by Stikliai“ baro bendraturčiai Romas Zakarevičius, Ana ir Aleksandras Ciupijai.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Romas Zakarevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Romas Zakarevičius

„Šį kvapų ir skonių kupiną pasaulį atradome dar pernai metais, tad šiemet mūsų svečiams nusprendėme pasiūlyti geriausią, ką patyrėme ir kvietėme juos sugrįžti į spalvingą pasaulį, kur Artimųjų rytų dvasia ir vakarietiškų vakarėlių mada kaip niekad susivienija“ – sakė baro senamiestyje bendraturčiai.

15min pasiteiravo vakaro svečių, ar jiems teko lankytis spalvingame Maroke ir į kokią egzotišką šalį dar norėtų nuvykti.

Po 11 metų į Lietuvos popsceną grįžęs Robertas Kupstas pasakojo, kad yra apkeliavęs nemažai egzotiškų šalių, tačiau Maroke lankytis kol kas neteko.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Robertas Kupstas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Robertas Kupstas

„Maroke dar būti neteko, bet kitose arabų šalyse – taip. Man patinka arabų šalys, nes turi daug mistikos. Ypač naktis jiems yra labai šventas dalykas. Šiame renginy, manau, taikliai viskas spalvų atžvilgiu. Aš jau daug kur esu buvęs, bet norėčiau pamatyti Jemeną“, – pasakojo R.Kupstas.

Atlikėja Milita Daikerytė taip pat nebuvo Maroke, tačiau šis renginys ją įkvėpė pamatyti egzotiškąją šalį.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Milita Daikerytė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Milita Daikerytė

„Maroke nebuvau, bet labai svajoju. Svajoju nuo praėjusių metų šio renginio. Mane labai įkvėpė. Apie pačią šalį ir tautą nesidomėjau, tačiau vien tik tos spalvos ir įvaizdis, kurį tu matai, labai jaudina“, – sakė M.Daikerytė.

Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė teigė, kad Marokas – viena iš gražiausių šalių, garsėjanti spalvomis, kvapais ir įdomia kultūra. Tiesa, apsilankyti jame dar neteko, todėl juokavo, kad viena kitą išveš į egzotišką kelionę.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė

„Ji gi jaunoji verslininkė, tikiuosi nusiveš mane į Maroką“, – juokavo N.Bunkė.

„Bet kadangi tu visada visur būni pirmoji, norėčiau, kad tu pirmoji tai padarytum ir nusivežtum mane“, – atšovė Justina.

Verslininkė Inga Stumbrienė teigė, kad apkeliavo daugybę šalių, tačiau vis dar nori kuo labiau pažinti pasaulį. Marokas – ne išimtis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Inga ir Aivaras Stumbrai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Inga ir Aivaras Stumbrai

„Ne, nėra tekę pamatyti Maroko, bet esu buvus daugybėje šalių. Buvau visose savo svajonių valstybėse, nes kelionės – būdas pažinti pasaulį ir kitas kultūras“, – teigė ji.

Papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė pasakojo, kad kelionės – didelė jos aistra, o Marokas – viena iš krypčių, kur ateity norėtų nuvykti.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Natalija Martinavičienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Natalija Martinavičienė

„Marokas būtų mano vienas iš pasirinkimų kitoms atostogoms, nes jis turi labai daug spalvų, o spalvos žavi. Keliavusi esu nemažai: buvau Azijos, Amerikos pusėje. Tačiau nebuvau Australijoje – man ten būtų tikrai egzotiška“, – pasakojo N.Martinavičienė.

Mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė teigė, kad į Maroką vyks ne viena, o su širdies draugu.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Marija Palaikytė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Marija Palaikytė

„Labai svajoju pamatyti būtent Maroką. Idealizuoju ir mistifikuoju tą šalį nuo pat vaikystės. Bet į Maroką važiuosiu tik su ypatingu žmogumi ir tikiuosi, kad greitai“, – juokėsi M.Palaikytė.

Danieliaus Bunkaus mylimoji, prekės ženklo „Woman's Label“ kūrėja Viktorija Siegel pasakojo, kad norėtų išvykti užu Atlanto, tačiau neatsisakytų išvysti ir Maroko.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Viktorija Siegel
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Viktorija Siegel

„Labiausiai norėčiau pamatyti Havajus. Jau seniai turiu tokią svajonę, tikiuosi išsipildys. Galbūt žiemą reikia keliauti, nes vasarą ir Palangoje labai gerai“, – teigė V.Siegel.

Dizainerė Audronė Bunikienė teigė svajojanti apie Pietų Ameriką. O kaip Marokas?

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Audronė Bunikienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Audronė Bunikienė

„Maroke būti neteko, bet tikrai planuoju ten nuvykti. Taip pat svajoju apie Braziliją ir Argentiną – mano temperamentui tie visi šokiai mane labai traukia“, – 15min sakė A.Bunikienė.

Išskirtinio renginio svečiai vaišinosi tik šiam vakarui paruoštais, Maroko įkvėptais užkandžiais. O svečių vaizduotę kaitino egzotiškosios pilvo šokių virtuozės, arabiškus motyvus su madinga vakarietiška muzika miksavo didžėjus.

Renginio erdvėje kunkuliavo rytų kvapai ir tradicijos. Čia nuotaiką ir atmosferą kūrė per 500 kg vaisių ir tikri rankų darbo rytietiški kilimai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:06
02:08
01:11

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką