Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 31d. 22:50

Martyną Kavaliauską po pergalės „Šok su manimi“ karštai išbučiavo mylimoji Rusnė

Martynas Kavaliauskas ir Rusnė Jankauskytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Martynas Kavaliauskas su mylimąja Rusne Jankauskyte

Dėl „Šok su manimi“ nugalėtojų titulo kovėsi keturios, tačiau laimėjo tik viena pora – vertintojų širdis pavergė Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė. Pora laimėjo ne tik šlovę ir simbolinį trofėjų, bet ir 10 tūkst. eurų. Vos sužinojęs apie pergalę M.Kavaliauskas Žmonės.lt sakė, kad nugalėti svajojo, be to su Renata žadėjo šokti ir toliau.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./„Šok su manimi“ superfinalo akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas su mylimąja Rusne Jankauskyte

„Šok su manimi“ superfinale kovėsi keturios poros: Jomantė Dapkevičiūtė ir Ignas Barkauskas, Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas, Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė bei Remigijus Žiogas ir Lina Diktanaitė.

Laimėjusiai porai atiteko įspūdingas prizas – 10 000 eurų ir „Šok su manimi“ taurė.

Antrosios vietos laimėtojai Jomantė Dapkevičiūtė ir Ignas Barkauskas gavo 3000 eurų, treti likę Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas – 2 000 eurų.

Vos tik atsiėmęs „Šok su manimi“ nugalėtojo taurę M.Kavaliauskas pasitiko būrį gerbėjų: bene pirmoji karštais bučiniais jį apdovanojo mylimoji Rusnė Jankauskytė, iškart po jos supuolė kiti – draugai, artimieji. 

Žmonės.lt M.Kavaliauskas tikino labai norėjęs nugalėti, tačiau nenuvertino varžovų. „Manau, kiekvienas, kuris šiandien stovėjo čia, yra nugalėtojas. Visi labai stengėmės, padarėme, ką galėjome. Dirbome iš visų jėgų ir negailėjome savęs“, – sakė jis. 

Paklaustas, ką pora veiks su it iš dangaus pabirusiais pinigais, Martynas sakė, kad pusė sumos tikrai atiteks partnerei Renatai. O toliau jau nežinia. „Kadangi tikrai nežinojome, ar laimėsime, tai ir negalvojome, kur tuos pinigus išleisti“, – sakė R.Gramauskaitė. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė

Žmonės.lt pasidomėjus, ar pora ketina tęsti šokių pamokas – juk finalinės laidos metu komisijos nariai tai primygtinai siūlė – Renata tikino nuolat siūlanti Martynui toliau šokti, o šis pridūrė nė nesvarstąs kitaip.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką