Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 23d. 10:08

Martynas Švėgžda von Bekkeris globoja genealų klavišais grojantį vaikiną, kuris dėl patirtos traumos mato tik 7 proc. aplinkos

Martynas Švėgžda von Bekkeris globoja genealų jaunuolį.
LNK nuotr. / Martynas Švėgžda von Bekkeris globoja genealų jaunuolį.

Šį penktadienį 19.10 val. LNK eteryje startuoja naujasis projekto „2 minutės šlovės“ sezonas, kuriame scenoje pasirodysiančius talentus ruošia pripažinti muzikos grandai. Vienas jų – garsus Lietuvos ir pasaulio smuikininkas, muzikos pedagogas Martynas Švėgžda von Bekkeris.

„Man šeima yra ne tik žmonės, susiję kraujo, DNR grupėmis, bet ir dvasiniais dalykais. Mano mokiniai ir studentai yra mano šeima. Aš esu kaip tėtis,” – sako devyniolikmetį Gražvydą projekte globojantis muzikantas.

Gražvydo istorija neeilinė: ekstremalumą dievinantis berniukas, būdamas vos ketvirtokas, šoko nuo aštuonių metrų aukščio tramplino į vandenį ir atsitrenkė į panirusio žmogaus galvą. „Atšoko tinklainė, turėjau operaciją. Dabar matau vos septynis procentus aplinkos, tačiau su tuo susitaikiau, nes neturėdamas šitos problemos, galbūt nebūčiau pradėjęs dainuoti ir sieti gyvenimo su muzika,“ – pasakoja Gražvydas, kuris po įvykio pradėjo mokytis groti saksofonu, vėliau fortepijonu, o neseniai pradėjo pats kurti ir dainuoti. Būtent savo kūrybos dainą, klavišų nematantis, tačiau pats sau akompanuojantis Gražvydas ir atliks projekte „2 minutės šlovės“.

Smuikininkas Martynas Švėgžda von Bekkeris tiki Gražvydo muzikine sėkme ir jau ruošia planus ateičiai: „Aš galvoju, kad ateityje pasikvietęs muzikos „vilkus“ maišysiu su jaunimu ir visiems bus įdomu. Ir jaunimas pasistiebs, o scenos grandai galės perduoti savo žinias jiems. Štai toks mūsų planas chuliganas,” – juokiasi Martynas Švėgžda von Bekkeris.

Kaip komisija ir žiūrovai įvertins silpnaregio Gražvydo kūrybą ir kokiais talentais nudžiugins naujasis projekto „2 minutės šlovės“ sezonas, pamatysite jau šį penktadienį 19.10 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką