Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Martyno Kavaliausko partnere „Šok su manimi“ tapo profesionali šokėja Renata Gramauskaitė

Martynas Kavaliauskas su drauge Rusne
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Martynas Kavaliauskas su drauge Rusne
Šaltinis: 15min
0
A A

22 metų dainininkas, būsimas medikas, TV3 projekte „X Faktorius“ išgarsėjęs ir visų merginų širdis pavergęs Martynas Kavaliauskas priėmė naują iššūkį. Talentingas vaikinas jau greitai pasirodys ant TV3 didžiojo projekto „Šok su manimi“ parketo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Martyno patirtis šokių sferoje – minimali. Mokykloje vaikinas užsiėmė lengvąja atletika, plaukimu: „Esu lankęs šokius kokį mėnesį, būdamas 7 ar 8 metų. Nepamenu, kokią vietą laimėjau konkurse, bet visi šokėjai buvo apdovanoti medaliais“, – prisimena Martynas.

„Iki šiol televizijos projektuose, kuriuose dalyvavau, nelabai turėjau kur atskleisti savo choreografinius sugebėjimus. Tiesa, projekte „Romeo ir Džuljeta“ kartą kažkas buvo panašaus į šokį – didelei mano nuostabai tai netgi patiko Kostui Smoriginui ir Sigutei Stonytei“, – pasakoja M. Kavaliauskas. 

Martyno partnerė „Šok su manimi“ projekte – jo bendraamžė, 22 metų, Renata Gramauskaitė. Ji – Lietuvos čempionatų prizininkė, varžybų „Rising Star“ grupės nugalėtoja, iš daugelio tarptautinių varžybų parvežanti nugalėtojos taurę. Renata – ne tik profesionali šokėja: ji treniruoja vaikus ir studijuoja KTU ekonomikos fakultete, ketvirtame finansų kurse.

„Mes su Renata į pasiruošimą projektui žiūrime kaip į rimtą ir atsakingą darbą. Abu esame maksimalistai – tai daugiau pliusas nei minusas. Visapusiškai džiaugiuosi galėdamas dalyvauti projekte, kuris reikalauja ne tik techniškumo, bet ir kūrybinio potencialo išlaisvinimo. Manau, su partnere vienas kitą papildome. Ji puiki šokių meistrė, o aš labiau gal kūrybinis mūsų variklis“, – atskleidžia Martynas. 

Dažniausiai „Šok su manimi“ projekto kūrėjai dalyviams patys siūlo, suranda partnerius, tačiau Martynas, gavęs pasiūlymą dalyvauti projekte, pats puolė ieškotis šokėjos, su kuria norėtų šokti. „Klausinėjau visų pažįstamų, kurie susiję su šokiais, kuri šokėja būtų geriausia Kaune. Ir visi vienbalsiai paminėjo Renatos vardą. Kai atėjau į šokių studiją, kuriai vadovauja žinomas šokėjas Gintaras Svistunavičius ir kur šoka pati Renata, jis man paplekšnojo per petį ir pasakė: „Geras pasirinkimas, bus tikrai gerai.“ Džiaugiuosi, kad Renata sutiko. Nuo pat pirmo susitikimo ji atrodė energinga, linksma. Tai man atrodo labai svarbu – juk daug treniruosimės kartu, todėl labai svarbu gera nuotaika“, – sako M. Kavaliauskas. 

Pora pradėjo treniruotis daugiau nei prieš mėnesį. Pati pradžia vyko šokių stovykloje Elektrėnuose. Čia vykusioje šokių stovykloje, kur dalyvavo daug mažų vaikų, Martynas mokėsi visų šokių pagrindų. „Iš pradžių buvo šiek tiek juokinga, kad važiuoju į stovyklą – tarsi prisiminiau vaikystę, treniruotėse atrodžiau linksmai: vienas toks didelis ir nerangus tarp vaikų. Treniruodavomės po tris kartus  per dieną po kelias valandas. Esu išbandęs daug sporto šakų, bet galiu pasakyti, kad šokis reikalauja labai daug fizinės jėgos. Gal dėl to, kad laikysenos ir visi kūno judesiai yra labai specifiniai. Su Renata repetuojame daug ir grįžę iš stovyklos. Kai kada treniruotės užsitęsia net iki 6 valandų“, – atskleidžia „Šok su manimi“ dalyvis.

TV3 nuotr./Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė
TV3 nuotr./Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką