Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus muštynių scena – filmo „Šventa karvė“ anonse

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius
Filmo kūrėjų nuotr. / Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Žiniasklaidoje pasklidę gandai apie įžymių keliautojų Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus konfliktą, pasirodo, nebuvo tik reklaminė antis. Garsių bičiulių kivirčai persikėlė ir į nuotykių filmo „Šventa karvė“ filmavimo aikštelę, kur virto tikromis muštynėmis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Sceną, kaip į Kalėdinį briedžio kostiumą įsispraudęs V.Radzevičius smogia Kalėdų senelį vaidinančiam M.Starkui, filmo kūrėjai įtraukė į ką tik pasirodžiusį naujausią filmo anonsą. Čia matyti, kad „Šventos karvės“ žiūrovų jau nuo gruodžio 12 dienos kino teatruose laukia ne tik gera dozė indiškos egzotikos, kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų, bet ir nuotaikingi pagrindinių veikėjų nuotykiai.

Pasak juostos režisieriaus ir prodiuserio Donato Ulvydo, sukurti filmui gerą anonsą yra net sudėtingiau nei patį filmą. Tai – pats sunkiausias filmo gimimo žingsnis.

„Treileryje reikia papasakoti tai, kas atspindi filmą, tai, kas intriguoja žiūrovą, bet tuo pačiu neparodyti per daug ir nepasakyti visko iki galo. Neišsakytų vietų tikrai palikome, sumaišėme kortas, tad suvokti, kuo baigsis dviejų bičiulių nuotykiai bus galima tik žiūrint patį filmą ir iki pat pabaigos“, – intriguoja tokius kino hitus kaip „Tadas Blinda. Pradžia“, „Valentinas vienas“ bei „Kaip pavogti žmoną“ kūręs D. Ulvydas.

VIDEO: Komedija ŠVENTA KARVĖ. Oficialus treileris

Anonsas – tai ne anekdotinių situacijų kratinys

„Šventos karvės“ režisierius džiaugiasi, jog jam su komanda pavyko filmo anonso nepaversti vien juokingų bei anekdotinių nuotrupų kratiniu: „Pasistengėme parodyti ir tai, kad bus rimtų pokalbių apie vyriškas problemas ir apie tai, kokius nerealiausius nuotykius tenka patirti kelionėse. Gal net ne kelionėse, o vienoje „gyvenimo kelionėje“, kurioje žmogus turi perlipti per save ir iš naujo pamatuoti vertybes“.

Tiek pats filmas, tiek ir jo anonsas – apie draugystę, kuri geriausiai atsiskleidžia per keliones, netradicines bei netikėtas situacijas.  Kaip sako režisierius, „Šventa karvė“ – tai kelio filmas. Tik įveikę sunkumus draugai gali atvirai vienas kitam ištarti, kad myli vienas kitą.

„Patikėkite, tai padaryti tiek aktoriams, tiek mūsų personažams nebuvo lengva. Rimti dialogai reikalavo pastangų. Tačiau galų gale galiu tvirtai pasakyti: turime dar nematytą naujametinį filmą. Dažiaugiamės ir jau galime reziumuoti, kad per Kalėdas pajusti „Indijos karštį“ bei egzotiką yra teisingas sprendimas: pakilę nuo šventinio stalo, žiūrovai gaus pramogą dviems valandoms nusikelti į kitą pasaulio kraštą, pasimėgauti spalvingais vaizdais ir nustebti, kaip tai gali būti glaudžiai susiję su mūsų kalėdinėmis aktualijomis“, – sako paskutinius taškus ant komedijos „i“ dėliojantis D. Ulvydas.

Naujas amplua


„Faktas, jog pagrindinius vaidmenis atlieka Lietuvoje puikiai žinomi žurnalistai bei keliautojai – ne tik kūrybinis iššūkis, bet ir pridėtinė vertė. Tokiame amplua nei Vytaras, nei Marčius dar nėra pabuvoję. Šiame filme parodysime juos tokius, kokie jie būna iš tiesų, kaip gyvena ir kaip kalba, kuomet aplink nėra kamerų. Ir, patikėkit, tai labai įdomu. Tai tarsi žiūrėjimas pro rakto skylutę, kai garsūs žmonės nusimeta kaukes ir būna savimi. Noriu pasidžiaugti, kad jiems puikiai pavyko. Ne suvaidinti, o drąsiai būti savimi ir parodyti žiūrovams daugiau, nei šie galėtų tikėtis iš bet kokio interviu ar dokumentikos. Ir dar – kurdami „Šventą karvę“ bandėme ieškoti analogų pasaulyje ir tokių neradome. Pasirodo, tai yra žanro naujiena – kai žinomi žmonės filme vaidina patys save. 91 minutė nuoširdžių kurjoziškų ir egzotiškų nuotykių jau sumontuota. Daugiau nei valanda atvirumo jau ruošiama žiūrovams. Šiuo metu vyksta filmo garso takelio bei vaizdo šlifavimo darbai. Daug gražių ir akiai neįprastų vaizdų bei garsų garantuojam“, – sako garsus režisierius.

Šventinė komedija „Šventa karvė“ pasakos istoriją apie viduramžio krizės kamuojamą vyrą, išvykusį į Indiją „nušvitimo“ ieškoti bei jo draugą, kuris išvyksta paskui bičiulį. Netikėtai įsivėlę į konfliktą su įsiutusių vietinių minia, jiedu yra priversti bėgti per visą šalį, kur veši keisti papročiai, o keliuose šeimininkauja karvės, briedžiai, asilai ir išprotėję sunkvežimių vairuotojai. Tik įveikę tūkstančius kilometrų ir atsidūrę ant bedugnės krašto, draugai atranda visą tiesą apie gyvenimo prasmę ir savo draugystę.

Komedijos „Šventa karvė“ premjera didžiuosiuose ekranuose – jau gruodžio 12 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką