Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Masažas pagal Zodiako ženklą

Masažas
Fotolia nuotr. / Masažas
Šaltinis: „Laima“
0
A A

Pasaulyje kasmet minimos Ligonių, Paukščių, Gidų, Gerumo ir daugybė kitokių dienų, tačiau apie Tarptautinę masažo dieną dar negirdėti. Bet gal vertėtų paskelbti ir tokią? Juk masažo žinovai tvirtina: jis – labai veiksmingas, bet kaip reikiant nepanaudojamas vaistas nuo visokiausių sielos ir kūno negalavimų. Beje, yra teigiančių, kad masažo poveikis gerokai sustiprėja, jei daromas atsižvelgiant į zodiako ženklą…

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Karų profilaktika

Ar daug mamų ir tėčių moko savo mergaites ir berniukus mylėti kūną, lepinti jį malonumais, kuriuos teikia masažas? Ar aiškina prisilietimų ir glamonių reikšmę? Ar diena iš dienos priglaudžia, pamyluoja savo atžalas? Anot masažo propaguotojų, jei kiekvieną žmogų nuo mažumės kas nors kasdien bent kartelį apkabintų (ir tai tęstųsi, kol jis gyvas), planetoje nevyktų karų ir kitokių žiaurumų; nors viena per mėnesį profesionaliai atlikta trynimo ir glostymo procedūra pastebimai pagerintų žmonijos sveikatą.

Anot masažo propaguotojų, jei kiekvieną žmogų nuo mažumės kas nors kasdien bent kartelį apkabintų (ir tai tęstųsi, kol jis gyvas), planetoje nevyktų karų ir kitokių žiaurumų.

Pasiklausius tokių šnekų vaizduotė kaipmat ima piešti ant masažo stalų palaimingai gulinčius Avinus, Jaučius, Skorpionus, Liūtus, kitų zodiako ženklų atstovus ir nuo jų sklindančias gėrio, ramybės, žvalumo, draugiškumo, pakilios nuotaikos bangas… Oi, kaip jos visiems praverstų! Jei iki šiol praktikavote įvairius būdus atsipalaiduoti ir atsigauti, bet tarp jų nebuvo masažo, galbūt pradedant 2007-aisiais reikėtų įsileisti jį į savo gyvenimą? Netgi griežtai sau pasakyti: mieloji, nuo šiol kiekvieno mėnesio paskutinis penktadienis bus masažo diena. Taip nuolatos gerinsite medžiagų apykaitą, kraujotaką, širdies darbą, malšinsite stresą, stiprinsite imunitetą, tiesiog kelsite sau ūpą!

Žvaigždžių poveikis kūnui

Tarkim, gimėte po Vandenio ženklu. Vadinasi, ir psichinė, ir fizinė jūsų organizmo sveikata gerokai skiriasi nuo kaimynės, gimusios po Jaučio ženklu. Vadovaujantis šia logika peršasi išvada, kad stiprinti dvasią ir kūną jodviem reikėtų skirtingai. Pateikiame informaciją apie įvairius masažus siedami juos su gimimo data. Geriausias būdas įsitikinti, kaip dangaus kūnai veikia masažuojamą kūną, – pačioms išmėginti. Tačiau dėl vieno esame visiškai tikri jau dabar: bet kuris iš minimų masažų suteiks malonumą!

Jūs – Oro ženklas?

Turite neįtikėtiną gebėjimą analizuoti kiekvieną savo poelgį ir kartu skraidyti padebesiais. Atsiduodate masažui kaip intelektualiam dialogui, kaip vėjui, lakdinančiam ten, kur dar niekada nebuvote.

Vandenis: tegyvuoja naujovės!

♦ Dvi charakterio pusės

Mąsli idealistė ir avangardistė, svajojanti apie pasaulio harmoniją.

Nenuspėjama ir apatiška.

♦ Silpnosios vietos

Neatspari nuovargiui, įsitempusi, turi miego ir kraujotakos problemų.

♦ Tinkamas masažas

Atpalaiduojamasis, raminamasis, originalus.

♦ Siūlome išmėginti

Tailando (kojų): atpalaiduoja, nuslopina galvos skausmus, suteikia lankstumo kulkšnims ir pėdoms, gerina kraujotaką, padeda atgauti jėgas ir įkvėpimą. Hidromasažą: mažina raumenų įtampą, gerina sąnarių judrumą, atpalaiduoja, suteikia energijos.

Dvyniai: amžina jaunystė

♦ Dvi charakterio pusės

Smalsi, išradinga, judri, išalkusi pažinčių ir pokyčių.

Permaininga ir nepatikima.

♦ Silpnosios vietos

Plaučiai, nervų sistema; kamuoja peršalimai, neuralgijos, odos ligos.

♦ Tinkamas masažas

Madingas, jokiu būdu nenuobodus.

♦ Siūlome išmėginti

Šokolado: minkština odą, aromaterapiškai veikia nervų sistemą šalindamas įtampą, kelia nuotaiką. Limfodrenažinį bambukų lazdelėmis: gerina audinių aprūpinimą deguonimi ir vitaminais, išvaduoja nuo streso, nuovargio, stiprina imuninę sistemą.

Svarstyklės: ramybė, prabanga ir palaima

♦ Dvi charakterio pusės

Meili, žavi, romantiška, ilgisi grožio, ramybės ir teisingumo.

Neryžtinga, patikli ir narciziška.

♦ Silpnosios vietos

Inkstai, šlapimtakiai, strėnos; galima hipertonija, galvos skausmai, medžiagų apykaitos ligos.

♦ Tinkamas masažas

Rafinuotas, atkuriantis pusiausvyrą, detoksikuojamasis.

♦ Siūlome išmėginti

Aromaterapinį: daromas naudojant eterinius aliejus, kurie pažadina organizmo energiją, išvalo toksinus, padeda atsipalaiduoti ir atsikratyti neigiamų emocijų. Atostogaujant šiltuosiuose kraštuose verta išbandyti aromaterapinį Kalifornijos masažą su rožių aliejumi.

Jūs – Žemės ženklas?

Stovite tvirtai kaip uola, retai pristingate ištvermės ir kantrybės, vertinate tai, kas patikrinta, solidu ir praktiška. Masažas jums – sveikata.
Jautis: pirmenybė sveikam protui

♦ Dvi charakterio pusės

Šilta, jausminga, rami, mėgstanti gyvenimo malonumus, komfortą ir pinigus.

Nepajudinama iš vietos, užsispyrusi ir linkusi savintis.

♦ Silpnosios vietos

Gerklė, kaklas, ausys; dažnai vargsta dėl medžiagų apykaitos sutrikimo ir apkūnumo.

♦ Tinkamas masažas

Padedantis šalinti riebalus, skysčius, gausiai apdovanojantis nuostabiais pojūčiais – už protingą kainą.

♦ Siūlome išmėginti

Liekninamąjį: suminkštinami poodiniai riebalai, pašalinamas skysčių perteklius iš audinių, aktyvinamas deguonies pasisavinimas. Keturiomis rankomis: skatina riebalų deginimą, limfos tekėjimą ir šlakų šalinimą iš organizmo, atpalaiduoja raumenis ir raiščius.

Ožiaragis: tai rimta!

♦ Dvi charakterio pusės

Uždara, ištikima, pareiginga ir atkakli.

Pripažįstanti tik savo nuomonę pesimistė.

♦ Silpnosios vietos

Nerimas, suirzimas. Tipiškos ligos, susijusios su sąnariais, kaulais, dantimis, oda, kepenimis, virškinimo traktu.

♦ Tinkamas masažas

Raminamasis, daromas derinant švelnius judesius su šiurkštesniais.

♦ Siūlome išmėginti

Šiatsu: masažuojant pirštais, alkūnėmis, kojomis veikiami biologiškai aktyvūs taškai, atliekami patys įvairiausi judesiai: tapšnojama, purtoma, žnaiboma, kočiojama, keliama, netgi vaikščiojama basomis ant paciento nugaros; padeda sureguliuoti kraujospūdį, veikia endokrininę sistemą, suaktyvina limfos apytaką, malšina skausmą, ramina, atpalaiduoja, pagerina bendrą savijautą, suteikia energijos.

Mergelė: nauda ir malonumas

♦ Dvi charakterio pusės

Aštraus proto, racionali, rūpestinga, disciplinuota.

Įtari, kritikuojanti, iš visko besišaipanti pedantė.

♦ Silpnosios vietos

Nervų sistema, virškinimo traktas; žino, kas yra kolitas, alergija, egzema.

♦ Tinkamas masažas

Išlaikantis pusiausvyrą tarp malonumo ir naudos, raminamasis ir atpalaiduojamasis.

♦  Siūlome išmėginti

Karštaisiais akmenimis: kuria pasitenkinimo ir ramybės būseną, balansuoja energijos srautus, jų skleidžiama šiluma prasiskverbia į raumenis net iki 4 cm, aktyvindama organizmo gyvybines funkcijas: kraujotaką, ląstelių aprūpinimą deguonimi, medžiagų apykaitą, šlakų šalinimą.

Jūs – Vandens ženklas?

Svajonės neša pasroviui, fantazija ir intuicija gerokai lenkiate kitų ženklų atstoves. Tačiau didžiulis emocionalumas gali užgesinti energiją ir pridaryti problemų. Į masažą pasineriate kaip į vandenį, trokštate būti plukdoma lyg vandenyno bangų.

Žuvys: ramus kūnas ir siela

♦ Dvi charakterio pusės

Nepaprastai jautri, kūrybinga, dėmesinga aplinkiniams.

Sentimentali, vangiai ginanti savo nuomonę, baikšti būtybė.

♦ Silpnosios vietos

Kaulai, kojos; pažįstamos pačios įvairiausios ligos – nuo peršalimo iki hormoninių sutrikimų.

♦ Tinkamas masažas

Itin švelnus, tačiau tonizuojantis kūną ir stimuliuojantis psichiką.

♦ Siūlome išmėginti

Reiki: atliekamas per atstumą arba per drabužius uždedant plaštakas ant kūno ir laikant įvairiose padėtyse, pirštų galiukais švelniai lytint energinius taškus; mintys tampa aiškesnės, stiprinami vidaus organai, atsikratoma įvairios kilmės skausmų, streso, padidėja darbingumas. Aromaterapinį „Pūkų skraistė“: lydimas muzikos, paukščių čiulbesio ir jūros ošimo.

Vėžys: noriu namo!

♦ Dvi charakterio pusės

Švelni, meili, moteriška, ištikima idealistė.

Erzinamai atsargi, labai pažeidžiama, kaprizinga, egocentriška namisėda.

♦  Silpnosios vietos

Skrandis, kiti virškinimo organai, nervų sistema; dažna gyvenimo palydovė – depresija, įvairios baimės, dėl jų atsirandantis antsvoris.

♦ Tinkamas masažas

Švelnus, veikiantis muzika, kvapais, garsais.

♦ Siūlome išmėginti

Antistresinį neurosedatyvinį: išlaisvina endorfinus (laimės hormonus), malšina emocinio-psichologinio pobūdžio stresą ir jo padarinius (chronišką nuovargį, apatiją, nervingumą, miego sutrikimus), stiprina imuninę sistemą. Maorių: atliekamas dilbiais ir plaštakomis šokant pagal maorių genties melodijas arba kitokią muziką, gelbsti nuo nuovargio, streso, depresijos, migrenos, tinka profilaktiškai.

Skorpionas: keisti pojūčiai

♦ Dvi charakterio pusės

Energinga, aistringa, prieraiši ir itin giliai išgyvenanti.

Laukinė individualistė – arogantiška, agresyvi, kerštinga.

♦ Silpnosios vietos

Lyties organai, kraujotakos sistema; dėl savo būdo kenčia nuo įvairių baimių ir psichosomatinių sutrikimų.

♦ Tinkamas masažas

„Atrišantis emocinius mazgus“, šiek tiek ezoterinis ir paslaptingas.

♦ Siūlome išmėginti

Ajurvedinį jogos: naudojami ypatingi ajurvediniai žolelių aliejai ir milteliai, masažą rankomis ir pėdomis papildo jogos tempimo asanos; stimuliuoja visus raumenis, subalansuoja fiziologines kūno sistemas, ypač kraujo apytakos ir kvėpavimo, spartina toksinų šalinimą, skatina visišką atsipalaidavimą ir smegenų ramybės būseną.

Jūs – Ugnies ženklas?

Turite vidinį kunkuliuojančios energijos ir entuziazmo generatorių, ryžtingai siekiate užsibrėžtų tikslų. Tiesa, dažnai virstate griausmingu fejerverku, baidančiu aplinkinius. Masažuotis jums tolygu pajusti kūnu tekančią lavą, bet ne deginančią, o atpalaiduojančią, kuriančią, teikiančią palaimos.

Avinas: nesibaigiantys nuotykiai

♦ Dvi charakterio pusės

Drąsi, ryžtinga, nebijanti rizikos kovotoja.

Nesukalbama, impulsyvi, netaktiška išsišokėlė.

♦ Silpnosios vietos

Įtampa pakaušyje, migrena; dėl nuolatinio skubėjimo patiria įvairių traumų, turi miego problemų.

♦ Tinkamas masažas

Neilgai trunkantis, „nuleidžiantis garą“.

♦ Siūlome išmėginti

Galvos: atpalaiduoja, šalina spazminius skausmus, gerina kraujotaką. Širodaros: masažuojamas veidas, galva, pečiai, vėliau ant kaktos (į „trečiąją akį“) silpna srovele pilamas šiltas ajurvedinis vaistažolių aliejus; nepaprastai atpalaiduoja, pagerina miegą, nuotaiką, koncentraciją, darbingumą, bendrą fizinę, dvasinę savijautą. Tai puikus būdas atsigauti tiems, kurie nuolat dirba protinį darbą, jaučia vidinę įtampą.

Liūtas: tegyvuoja karalius!

♦ Dvi charakterio pusės

Linksma, tauri, kilniaširdė, aistringa valdovė.

Valdinga, nekontroliuoja ambicijų, susidūrusi su kliūtimis pernelyg jas dramatizuoja.

♦ Silpnosios vietos

Širdis; kamuoja širdies ir kraujagyslių sistemos, šlapimo pūslės ligos, neurozės.

♦ Tinkamas masažas

Antistresinis (bet ne pernelyg švelnus) prabangioje aplinkoje.

♦ Siūlome išmėginti

Pusbrangiais akmenimis (viso kūno ir galvos): atpalaiduojami energiniai centrai, pašalinama susikaupusi bloga energija, stresas, pyktis, neigiamos emocijos; veiksminga ankstyvo senėjimo, ligų profilaktikos ir dvasinės pusiausvyros palaikymo priemonė.

Šaulys: nemokami patarimai

♦  Dvi charakterio pusės

Intelektuali, dora, nuoširdi, pasirengusi visiems padėti ir patarti.

Ūmi, nesivaržanti kalbėti be užuolankų (todėl žeidžianti kitus), linkusi atitrūkti nuo realybės.

♦ Silpnosios vietos

Dubens organai, nervų, kraujotakos sistemos; vargina kepenų, apatinių stuburo slankstelių ligos, reumatas.

♦ Tinkamas masažas

Detoksikacinis, drenažinis, egzotiškas, tonizuojamasis, raminamasis.

♦ Siūlome išmėginti

Chiromasažą: švelnus, bet gilus, atpalaiduojantis kūną ir protą; šalina įvairias problemas – raumenų nuovargį, suglebimą, toksinų sankaupas, patinimą, sąnarių nelankstumą, celiulitą, antsvorį; atliekamas skambant relaksacinei muzikai, degant kvapioms žvakėms, sklindant ypatingoms raminamosioms šviesoms.

Patirsite didžiausią malonumą

Teigiama, kad ypatingų pojūčių zodiako ženklų atstovai patiria, kai masažuojamos šios kūno dalys:

Avinas – šoninis krūtinės paviršius

Jautis – klubai

Dvyniai – didysis krūtinės raumuo

Vėžys – nugaros raumenys

Liūtas – sritis po mentimis

Mergelė – sėdmenys ir blauzdų raumenys

Svarstyklės – klubai

Skorpionas – juosmuo

Šaulys – sėdmenys

Ožiaragis – pečiai

Vandenis – galva

Žuvys – krūtys

„Laima“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką