Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilė kaip kine: po 62 santuokos metų vyras ir žmona mirė tą pačią dieną laikydamiesi už rankų

Senoliai Donas ir Maxine Simpsonai
Asmeninio albumo/Melissos Sloan nuotr. / Donas ir Maxine Simpsonai
Šaltinis: 15min
0
A A

Amerikiečiai Donas ir Maxine Simpsonai, santuokoje pragyvenę 62-ejus metus, abu mirė tą pačią dieną. Paskutines dvi savaites sutuoktiniams itin pašlijo sveikata – Donas pargriuvo ir susilaužė klubą, o Maxine kovojo su vėžiu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Donas ir Maxine buvo žmonės, kuriuos suvedė likimas, ir jiedu iškeliavo anapilin tą pačią dieną, vos kelių valandų skirtumu.

„Giliai širdyje žinojau, kad taip ir turi nutikti – senelė ir senelis privalėjo būti kartu, taigi jie ir mirė kartu“, – „KERO News“ sakė sutuoktinių anūkė Melissa Sloan.

Močiutė pabudo ir pamatė jį, jie laikėsi susikibę už rankų ir žinojo, kad yra šalia vienas kito.

Sutuoktinių nuotraukų galite pamatyti ČIA.

Prieš dvi savaites Donas namuose pargriuvo ir susilaužė klubą – jis buvo paguldytos į ligoninę, tačiau jo sveikata vis prastėjo. Kaip tik tuo metu smarkiai pradėjo progresuoti vėžys, kuriuo jau kurį laiką sirgo jo žmona Maxine.

Nujausdami, kad tai paskutinės dienos, kurias Donas ir Maxine gali praleisti kartu, jų giminaičiai nutarė padaryti viską, kad jie nebūtų atskirose ligoninės palatose. Abu senolius jų šeima parsivežė namo ir slaugė tame pačiame kambaryje.

„Mes pastatėme jų lovas greta, – pasakojo Melissa Sloan. – Močiutė pabudo ir pamatė jį, jie laikėsi susikibę už rankų ir žinojo, kad yra šalia vienas kito.“

Neilgai trukus Maxine, laikydama savo vyro ranką, mirė. Kol senolės kūnas buvo išnešamas iš namų, užgeso ir Dono gyvybė.

„Palydėjau žmones, išnešančius močiutė kūną, o kai grįžau patikrinti, kaip laikosi senelis, jis jau nebekvėpavo – jis nustojo kvėpuoti vos iš kambario buvo išnešta močiutė. Jis išėjo kartu su ja. Tai tiesiog nuostabu – tai yra tikros meilės istorija“, – „KERO News“ sakė senolių anūkė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Meilė Santykiai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką