TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilę trikdo prastas seksas

Ramunė Pajuodytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Ramunė Pajuodytė
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Sveika, susiradau naują draugą, jis nuostabus žmogus, bendraujam labai daug, viskas puiku, jaučiamės laimingi. Jis metais jaunesnis, o man 24-eri, nors tai tikrai ne kliūtis. Tačiau yra problema: seksas labai prastas, nepasitenkinu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Su ankstesniu vaikinu buvau įpratusi visai kitokiam – aistringam ir ilgam – o su naujuoju viskas ne taip. Seksas man, aišku, ne pirmoje vietoje, bet pradėjau jaustis blogai, su draugu nesikalbėjau apie tai, nes nenoriu įžeisti. Ką daryti, pakeisti mąstymą ar norus? Atrodo, suradau tą vienintelį, su juo jau ir šeimą planuojame. Ačiū. Vika

Sveika, Vika. Iš tavo laiško susidaro įspūdis, jog, nepaisant to, kad su savo vaikinu daug bendraujate, net planuojate bendrą ateitį, šeimą, jūs visiškai apeinate seksualinių santykių sritį. Nors seksas tau ir nėra pirmoje vietoje, vis dėlto jis yra vienas kertinių dalykų santykiuose ir nesprendžiamos problemos šioje srityje ilgainiui gali tapti didžiule ir esmine poros problema.

Mėginkite susiderinti

Nemanau, kad tau reikėtų kažkaip keisti savo mąstymą ar norus, lūkesčius. Juk galite bandyti susiderinti. Seksualiniai santykiai yra ta sritis, kurią kaip ir bet kurią kitą santykių sritį galima keisti, tobulinti, čia galima mokytis, derintis. Manau, situacija būtų daug sudėtingesnė, jei iškiltų nesutarimai dėl jūsų vertybių, poreikių. Kartais sekso srityje reikalai nesiklosto iškart kaip sviestu patepta ir reikia įdėti nemažai pastangų juos sustyguojant. Bet tai įmanoma. Žinoma, jei abu partneriai to nori ir yra pasiruošę vienas kitam atsiverti.

Pats jis nesusipras

Sutinku, tai labai subtili, delikati, jautri tema, tačiau jums būtina kalbėtis. Labai atvirai išsakyti savo norus partneriui tikrai nėra paprasta, bet tikėtis, kad vaikinas kažkaip susipras, pajaus ar viską išspręs laikas, beviltiška. Gal jam net į galvą neateina, kad tau yra blogai. Taigi tu tiesiog turi pasakyti, ko tau nesinori ir ko norisi. Pavyzdžiui, tu gali pasakyti, kad tau norėtųsi daugiau švelnumo, glamonių, polėkio, įmantrybių, įvairesnių pozų, ištęsimo. Kuo tu būsi atviresnė, aiškesnė, tuo lengviau jam bus tave suprasti, prisitaikyti ir tave patenkinti. Nebijok įžeisti savo vaikino. Jei tu būsi atsargi, tavo tonas bus švelnus, nereikalaujantis, tu nelyginsi jo su buvusiu partneriu, nepriekaištausi jam, vaikinas neturėtų jaustis įskaudintas. Žinoma, jam greičiausiai nebus labai malonu, kad tau nėra viskas gerai, bet juk visa tai dėl jūsų abiejų gerovės. Sėkmės jums!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką