Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 14d. 20:55

Meilės diena Miai pateikė staigmenų – aplankė slaptas Valentinas: „Pradedu tikėti stebuklais“

Vilija Pilibaitytė-Mia
Asmeninio albumo nuotr. / Vilija Pilibaitytė-Mia

„Valentino dieną visada švenčiu viena – tai tarsi prakeiksmas“, – sako dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia. Taip, sunku patikėti, bet ši Lietuvos popmuzikos dainininkė vis dar vieniša, nes ir kaip pati sako, matyt, taip lemta. Tačiau šį kartą meilės dieną dainininkė nesijautė tokia vieniša – nuotaiką praskaidrino staigmena – iš nepažįstamojo gauta didžiulė rožių puokštė.

Dainininkė 15min pasakojo, kad žinia apie jai skirtą rožių puokštę ją pasiekė labai netikėtai – einant į maisto prekių parduotuvę.

„Buvau labai maloniai nustebinta. Tiesiog ėjau į parduotuvę sau poro pirkti, ir staiga sulaukiau skambučio iš taksi vairuotojo. Jis man sako: „Turiu jums siuntinį.“ Koks tai siuntinys – taip ir nepaklausiau“, – sakė V.Pilibaitytė-Mia.

Pamačiusi, ką taksi vairuotojas neša rankose, atlikėja teigia netekusi žado: „Ateinu, o ten krūva rožių ir jokio raštelio, o ir taksi vairuotojas neišdavė, kas jas atsiuntė, pasirodo, yra kažkur mano Valentinas, tik nežinau, kur.“

Asmeninio albumo nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia
Asmeninio albumo nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia

Apie staigmeną ji pranešė ir socialiniame tinkle.

„Nuoširdžiai šypsausi ir esu kažkam labai dėkinga už puikią nuotaiką! Ačiū! ir Tave su Šv. Valentino diena, nepažįstamasis! O Jums, mano bičiuliai, linkiu, ypatingai vienišiams, surasti savo Valentiną! Nes aš jau pradedu tikėti stebuklais. Linksmai ir romantiškai atšvęskit! Myliu, apkabinu ir bučiuoju Jus! Happy Valentine’s day!“ – šalia rožių puokštės nuotraukų rašė Mia.

Bet čia buvo ne pabaiga, vos tik apie tai paskelbusi socialiniame tinkle, dainininkė gavo dar vieną rožių puokštę.

„Pasiskundžiau ir gavau dar daugiau gėlių – labai smagu. Ir dar ne vakaras!“, – 15min juokaudama kalbėjo V.Pilibaitytė-Mia.

Jas pristatė ne taksi vairuotojas , o geras Mios draugas, tiesa, jo vardo dainininkė nepanoro atskleisti.

Gėlės, pasak Mios, ne tik skaniai kvepia ir gražiai atrodo – jos ženklas, kad esi kažkam svarbus: „Gėlės reiškia dėmesį, jo mums visiems labai reikia, jo mums reikia, kad nesijaustume pamiršti ir nereikalingi.“

Asmeninio albumo nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia
Asmeninio albumo nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia

O Valentino diena, kaip sako Mia, jai tikrai yra užburta – ji nepamena, kada jos metu buvo mylimo žmogaus glėbyje.

„Per Valentino dieną visada būdavau vieniša, vakarus leisdavau viena. Atrodo, kad esu prakeikta – netgi turėdama santykius, per meilės dieną visada susipykdavau ir taip išeidavo, kad tą dieną visada sėdėdavau viena su ledais arba torto gabalėliu ir žiūrėdavau filmus, dažniausiai tai būdavo „Seksas ir miestas“, – 15min kalbėjo V.Pilibaitytė-Mia.

Tiesa, tokia meilės dienos baigtis dainininkės negąsdina, ji padrąsina ir kitus: „Visada nuotaiką galima susikurti pačiam, šią dieną nebūtinai turite sutikti su mylimuoju – svarbu, kad aplink jus būtų jus mylintis, brangūs žmonės.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką