Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Meilės paštas“: Donata sveikina savo vyrą Naj

Donata ir Naj
Asmeninio albumo nuotr. / Donata ir Naj
Šaltinis: 15min
A A

Per „Meilės paštą“ Donata nori pasveikinti savo vyrą Naj su nuostabia bei nepaprastai šilta šv. Valentino diena ir siunčia jam meilės laišką.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mano Meile... Būtent taip aš kiekvieną kartą kreipiuosi į savo mylimą vyrą Naj, nuoširdžiai jausdama bei alsuodama šiuo tyru jausmu... Meilė... Vos ištarus šį magišką žodį, atmintyje pasirodo žvaigždėmis nuklotas šiltos vasaros nakties dangus, kai aš, stovėdama kiemo sode, svajoju apie savo gyvenimo meilę, laukdama krentančios žvaigždės, mintyse sugalvoju norą – sutikti Tave... Bet net ir saldžiausiose savo svajose aš negalėjau įsivaizduoti bei numatyti to, kas nutiko po daugelio metų... Aš sutikau Tave... Tave – savo vyrą, partnerį, geriausią draugą, sielos bendramintį, vienintelį širdies užkariautoją, džiaugsmo bei skausmo palydovą ir aišku – tokį nuostabų mūsų šeimos tėtį! Aš kasdien dėkoju likimui ir Kupidonui už kelius, kuriais eidami mes pasiekėme vienas kitą... Ačiū Tau, brangusis, jog esi mano gyvenime... Mylėsiu, gerbsiu bei globosiu Tave taip, kaip tu brangini mane!

Su šv. Valentino diena, širduk mano :-*

Myliu Tave, mano Meile... Meile – rodos toks banalus kreipinys, tačiau tik mes abu žinome tikrąją šio kreipinio prasmę ir kiek daug šis žodelis atnešė i mūsų gyvenimus!

Apkabinu tave ir bučiuoju taip šiltai, kaip tik nuoširdžiai mylintis žmogus gali...

Tavo ir tik tavo – Donatėlė :-*

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką