Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Meilės paštas“: Simona sveikina Kazį

Simona ir Kazys
Asmeninio albumo nuotr. / Kazys ir Simona
Šaltinis: 15min
A A

Per „Meilės paštą“ Simona nori pasveikinti savo mylimąjį Kazį artėjančios Šv. Valentino dienos proga ir padėkoti jam už besąlygišką meilę ir rūpestį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Niekada nemaniau, kad gyvenime sutiksiu žmogų, kuris man suteiks tiek laimės :) Man gera jausti, kad mane kažkas myli. Kad visada supras, atleis, nepasmerks. Kaip gera, kai galiu būti savimi – neapsimetinėti, nesistengti atrodyti geresnė, nebijoti verkti... Kaip malonu žinoti, kad esu kažkam reikalinga, kad esu brangiausias ir svarbiausias žmogus kažkieno gyvenime... Šis žinojimas lyg gurkšnis gyvybės, moteriško žavesio eleksyro, kuris daro mane laimingą :) Manau, esu laiminga ne todėl, kad jis sako „Aš tave myliu“, o todėl, kad galiu sąžiningai atsakyti „Aš irgi tave myliu“. Svajoju, kad kai pasensiu ir mano dukra manęs paklaus, kas buvo mano tikroji meilė, aš neisiu pasiimti ir atsiversti nuotraukų albumo. Aš mostelsiu ranka į šalia esančią kėdę ir pasakysiu: – Mano gyvenimo meilė sėdi čia, šalia manęs. Esu tikra, kad mano Kaziukas bus pats geriausias vyras ir pats nuostabiausias tėtis visame pasaulyje!!! :) 

Linkiu visiems atrasti savo antrąją pusę, kuri nuoširdžiai mylėtų ir palaikytų. Aš savąją jau atradau :) 

Taigi, mano Brangiausiasis – Aš MYLIU TAVE. Tiesiog. Be jokių „labai“, „stipriai“, „tikrai“. Myliu, nes esi tas, kurio vienintelio negaliu ir nemoku atsisakyti. 

Tavo Simonita ;*

Dalyvaukite konkurse „Meilės paštas“ ir laimėkite romantiškus prizus!

Jūsų laiškų su nuotraukomis ir sveikinimais savo mylimam žmogui laukiame iki vasario 13 dienos adresu: zmones@15min.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Valentino diena
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką