Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 28d. 17:36

„Melo detektoriuje“ G.Ivanauskas bandė apgauti poligrafą, nepavykus prisipažino: „Gyvenime melagių negaliu pakęsti“

melo_detektorius_thumbnail_2_ivanauskas_20200826-5f46d42a5fbec
Gytis Ivanauskas ir Gailė Butvilaitė

Antroje „Melo detektoriaus“ laidoje į akistatą su poligrafu stoja aktoriai Gytis Ivanauskas ir Gailė Butvilaitė. Kaip jiems pavyks atlaikyti skvarbų poligrafologo Vito Saldžiūno žvilgsnį? Ar jie nuoširdūs tik sau, ar ir kitiems, pamatykite čia:

„Teatras ir kinas yra sumeluota realybė. Mes aktoriai, lipdami į sceną apgaudinėjam žiūrovą“, – sako socialiniame eksperimente dalyvaujanti sutikęs aktorius, šokėjas ir choreografas Gytis Ivanauskas. Tiesa, jis priduria, kad gyvenime melagių negali pakęsti.

Kartu su Gyčiu į 15min studiją atvykusi aktorė Gailė Butvilaitė prisipažino, jog vos pakviesta į šį projektą nusprendė norinti meluoti ir pabandyti apgauti poligrafą.

Kaip aktoriams sekėsi susidoroti su melo ekspertu Vitu Saldžiūnu, žiūrėkite laidoje:

Laidos dalyviai vienas kitam uždavinėja klausimus su galimu tik TAIP arba NE atsakymu. Prie poligrafo prijungus vieną pašnekovą, kitas jam užduoda rūpimus klausimus. Dalyvių dialogą stebi profesionalus poligrafologas, kuriam pro akis nepraslysta net menkiausią įtarimą kelianti atsakinėjančiojo organizmo reakcija.

Pirmąją „Melo detektoraus" laidą kurioje dalyvavo reperis Gediminas Melnikas-Mad Money ir jo mylimoji Deimantė, galite pamatyti čia:

VIDEO: MELO DETEKTORIUS | Ar reperis MAD MONEY ir jo mergina DEIMANTĖ vienas kitam sako tik tiesą?

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką