Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Menininkės Valerijos Fic mūza tapusi Ingrida Kazlauskaitė fotosesijoje puošėsi lankeliais

Ingrida Kazlauskaitė
Tymis Photography nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė tapo Valerijos Fic mūza – specialioje fotosesijoje dainininkė pademonstravo menininkės sukurtus lankelius. Fotosesijos kadrais I.Kazlauskaitė dalijasi su Žmonės.lt skaitytojais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Naujausioje fotosesijoje I.Kazlauskaitė įsiamžino praėjusią savaitę. Valerija Fic netruko dainininkės pavadinti savo mūza, nors pati I.Kazlauskaitė vis dar dvejoja, kodėl menininkę taip įkvėpė. „Man ir pačiai buvo įdomu, kodėl Valerija savo darbų fotosesijai pasirinko mane. Iki šiol mes nebuvome pažįstamos – ji pati paprašė. Galbūt jai patikau todėl, kad nebijau eksperimentų? Valerijai reikėjo ryškių veido bruožų, mėlynų akių ir, žinoma, ilgų plaukų modelio“, – Žmonės.lt paaiškina I.Kazlauskaitė.

Tymis Photography nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Tymis Photography nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

Dainininkė atskleidė pasiūlymų nusifotografuoti, reklamuoti skirtingus meno kūrinius, kitus daiktus sulaukianti dažnai, tačiau itin atsargiai besirenkanti, kuriuos iš jų priimti. Valerijos darbai I.Kazlauskaitei nepaliko abejonių: „Sulaukiu daug pasiūlymų nusifotografuoti, tačiau atidžiai renkuosi. Man svarbiausia, kad pasiūlymas būtų įdomus, o žmonės – patikimi. Visų pirma apžiūrėjau lankelius: pamačiau, kad jie tikrai kokybiški, kristalai juose – tikri, taip pat naudojami perlai, natūralūs akmenys, nėriniai... Žinoma, kad man svarbu, kas pristatoma mano veidu.“

Iš viso I.Kazlauskaitė įsiamžino pasipuošusi aštuoniais skirtingais Valerijos kurtais lankeliais. Visi jie – skirtingo tipažo, kolorito. Skiriasi ir jų papuošimai.

Tymis Photography nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Tymis Photography nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

Pasipuošti lankeliu I.Kazlauskaitei priminė vaikystę. „Lankelius nešiodavau vaikystėje ir paauglystėje, o dabar atradau naujų jų nešiojimo būdų. Valerija papasakojo, kaip jai kilo mintis kurti lankelius – juos ji kuria savo ilgakasei dukrelei. Pagalvojau, kodėl mes, suaugę žmonės, pamirštame tai, kas mus džiugino ir puošė vaikystėje? Juk lankeliai yra taip gražu, moteriška. Mes, suaugusios moterys, tiesiog nurašėme šį aksesuarą“, – svarsto I.Kazlauskaitė.

Pati dainininkė naujomis akimis pažvelgė į šį aksesuarą ir dabar savo papuošalų dėžutėje lankelių turi net kelis.

Tymis Photography nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Tymis Photography nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką