Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merginų grupę „Roxy 5“ Vytautas Šapranauskas prilygino legendiniams „The Beatles“

Merginų grupė „Roxy 5“
TV3 nuotr. / Merginų grupė „Roxy 5“
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmą įspūdį galima padaryti tik vieną kartą – ir jos padarė. Merginų penketukas „Roxy 5“ nutraukė nesėkmių virtinę merginų grupių pasirodymuose ir privertė scenos grandus – „X Faktoriaus“ teisėjus Rūtą Ščiogolevaitę, Saulių Prūsaitį, Vytautą Šapranauską ir Saulių Urbonavičių-Samą iškelti keturis nykščius į viršų sekmadienį vykusio muzikinio projekto transliacijos metu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ryškių drabužių deriniai, švytintys veidai, degančios akys ir puiki nuotaika – tai dalykai, kurių negalėjo nepastebėti nei susirinkusieji vienoje didžiausių Šiaulių arenų, nei TV3 žiūrovai. Tačiau tai dar ne viskas: „Roxy 5“ jau daug metų dainuoja kartu, kasdien lanko vokalo ir choreografijos pamokas, seka pasaulines muzikos tendencijas ir nuolat dalyvauja tarptautiniuose vokaliniuose konkursuose.

„Merginų pasirodymas „X Faktoriuje“ – neatsitiktinis, – pasakoja kauniečių grupės vadybininkė Alina Jonikaitė. – Išgirdusios apie „X Faktorių“ jos labai ilgai svarstė, dar kartą peržiūrėjo šį muzikinį projektą, rodomą JAV, Didžiojoje Britanijoje ir kitose pasaulio šalyse. Merginos daug diskutavo ar projekte mato save, ar ne“.

TV3 nuotr./Merginų grupė Roxy 5
TV3 nuotr./Merginų grupė „Roxy 5“

Tvirtai apsisprendusios dalyvauti „X Faktoriuje“ 14–17 metų amžiaus merginos Eglė Petrikaitė, Evelina Budėnaitė, Lauksvė Gulbinaitė, Justė Kapustaitė ir Emilė Čelkonaitė rimtai kibo į darbą, siekdamos padaryti kuo geresnį šou. „Mes esame sužavėtos šiuo projektu. „X Faktoriaus“ scena yra aukščiausio lygio, atitinkanti pasaulinius standartus. Tai labai aukšto lygio šou“, – po pasirodymo kalbėjo grupės vadybininkė A.Jonikaitė.

Muzikinei karjerai pasišventusios paauglės turi vieną stiprų ginklą, su kuriuo gali nukariauti ir nueiti labai toli – jos yra tarsi viena šeima. „Jos geriausios draugės, kartu švenčia gimtadienius, Heloviną ir visas kitas šventes. Jos vieningos ir neišskiriamos – kaip vienas kumštis“, – vieną iš retų ir bene svarbiausių privalumų kaip grupės stiprybės ir tvirtumo pamatą įvardija Alina.

Nuskambėjus senai „Hiperbolės“ aranžuotai dainai „Laužai“, kuri arenoje sėdinčius muzikos gerbėjus privertė net išsižioti, Šapras jas palygino su legendiniais „The Beatles”. „Jeigu dabar jūsų klausytų keturi bitlai, susėdę prie židinio, apsikloję pledais, jiems šaukštelis su medum ir liepžiedžių arbata užstrigtų gerklėj“, – merginas gyrė „X Faktoriaus“ teisėjas. Ar merginoms kitas „X Faktoriaus“ etapas bus sėkmingas? Atsakymas sekmadieniais 19.30 val. per TV3.

Siūlome komentaruose įvertinti „Roxy 5“ pasirodymą „X Faktoriuje“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką