Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 4d. 12:44

Merginų grupės „Kitokios“ skriaudikės ketina atsiprašyti

Grupės „Kitokios“ fotosesija
Dariaus Gražio nuotr. / Grupės „Kitokios“ fotosesija
Merginų grupės „Kitokios“ ir jas užpuolusių raseiniškių konflikte – nauji vėjai. Žmonės.lt žiniomis, užpuolimu kaltinamos merginos antradienį ketina atsiprašyti atlikėjų.

Antradienį grupės „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė, Greta Lebedeva, Oksana Skleriūtė ir Renata Klimaitytė ketina vykti į Raseinius, kur turės patikslinti savo parodymus. Šio vizito metu nusikaltimu įtariamos raseiniškės ketina užglaistyti konfliktą ir jeigu reikės – atsiprašyti.

Tiesa, raseiniškės taip pat parašė pareiškimą policijai. Jos tikina, kad pačios buvo sumuštos ir užpultos. Neva vienai iš merginų buvo sužalotas skruostas, sumuštos kojos ir lūpa.

Grupės narės I.Burlinskaitė ir O.Skleriūtė paklaustos, ar sutiks taikytis su savo skriaudikėmis, sakė nieko nekomentuosiančios. „Labai gerai, kad jos nori atsiprašyti, nes tai turėtų būti savaime suprantama ir žmogiška. Tačiau ar toliau reikalausime, kad jas nubaustų, komentuoti negalime. Taip susitarėme su advokatu, kadangi šis įvykis tikrai rimtas“, – Žmonės.lt kalbėjo „Kitokios“ narės.

Žmonės.lt primena, kad dainininkės esą buvo užpultos po kalėdinio koncerto, kuomet važiavo namo. Jas Raseinių rajono degalinėje užpuolė ir sumušė nepažįstamos merginos, kurios dabar jau yra surastos. Renata Klimaitytė pasakojo, kad įtariamas smurtautojas pareigūnai surado pagal filmuotą vaizdo medžiagą ir sakė, kad jaunosios nusikaltėlės yra iš Ariogalos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką