Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 21d. 14:11

Mertinas ir Cicėnaitė scenoje stebino pikantiškais judesiais (nuotraukos)

D.Mertinas ir A.Cicėnaitė pribloškė publiką originalumu.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / D.Mertinas ir A.Cicėnaitė pribloškė publiką originalumu.

Pasirodo, LNK televizijos muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ dalyvaujanti Aušros Cicėnaitės ir Daliaus Mertino pora dar turi kuo nustebinti publiką.

Per ketvirtadienį vykusį filmavimą pirmieji scenoje pasirodė D.Mertinas ir A.Cicėnaitė. Pora atliko originalų šokį ir sužavėjo ne tik komisiją, iš kurios sulaukė palankių vertinimų, bet ir žiūrovus, susirinkusius į filmavimą. Be parodytų netikėtų triukų, kai A.Cicėnaitė staiga pasikeitė suknelę arba nežinia iš kur abiejų dalyvių rankose atsirado barškučiai, kurie vėliau buvo nusviesti užkulisių link, pora žiūrovus pribloškė pasirodymą reziumuojančiu triuku – operos solistę D.Mertinas tiesiog užvertė kojomis į viršų. Žiūrovai neteko žado.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./D.Mertinas ir A.Cicėnaitė pribloškė publiką originalumu
D.Mertinas ir A.Cicėnaitė pribloškė publiką.

„Atvirai pasakius, man labai patiko Mertino pižama. Dainavo jie gražiai, muzikaliai. Na, bet kadangi pižama man labai patiko, aš parašyčiau 9 balus“, – susižavėjusi sceniniais D.Mertino drabužiais kalbėjo komisijos narė Galina Dauguvietytė.

„Kaip aktorių duetas, jūs esate kaip kūdikiai sulipę“, – pasirodymą gyrė Gediminas Zujus ir partnerių susidainavimą įvertino 8 balais.

„Šiandien talentų vakaras. Ar galime abejoti kokios nors poros talentų nebuvimu?“ – retoriškai klausė komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis ir pridūrė, kad D.Mertino ir A.Cicėnaitės pasirodymas jį paveikė, todėl esą porai ir skyrė gerą įvertinimą. „Ir už tą šaunų pasirodymą rašau 9", – pabrėžė pirmininkas.

„Pastebėjau, kad jūs nuolat koduojate vieną pikantišką veiksmą. Anksčiau jį vadinote zyzu zyzu, dabar jau čik čiki bum. Mėtote pėdas ar kas čia vyksta?“ – po pasirodymo, kuriame buvo ir daugybė intymių judesių, poros klausė viena projekto vedėjų Inga Jankauskaitė.

„Galima koduoti tokius dalykus, kuriuos reikia koduoti“, – linksmai atšovė D.Mertinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką