Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merūnas pakerėjo Klaipėdą: gerbėjai užgniaužę kvapą klausėsi užburiančios muzikos

Merūno koncertas Klaipėdoje
Dainiaus Čėplos nuotr. / Merūno koncertas Klaipėdoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Magiška – taip vienu žodžiu galima pavadinti Merūno koncertą „Muzika – Lietuvai“, kuris šeštadienio vakarą vyko Klaipėdoje. Naują išskirtinį albumą „Muzika – Lietuvai“ Merūnas  su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir dirigentu Gintaru Rinkevičiumi pristatė pilnai arenai gerbėjų. Žmonės užgniaužę kvapą klausėsi užburiančios muzikos ir įstabaus Merūno balso.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Muziką albumui sukūrė kompozitorius Kipras Mašanauskas. Klaipėdiečiai išgirdo duetus su Aiste Smilgevičiūte, Virgilijumi Noreika, pasaulio aviamodelių uždarų patalpų skraidymo čempiono Donato Paužuolio lėktuvų šou.

Sceną tarsi milžiniški karoliai puošė keturiolika dvylikos metrų ilgio burbulų girliandų ir septynių metrų ilgio šviestuvas, kurie per kiekvieną kūrinį įgaudavo vis kitokią spalvą.

Dainiaus Čėplos nuotr./Merūno koncerto Klaipėdoje akimirka
Dainiaus Čėplos nuotr./Merūno koncerto Klaipėdoje akimirka

Koncertą Merūnas pradėjo jau populiarumo spėjusiu sulaukti ką tik išleisto albumo kūriniu „Tas jausmas“. Greitai žiūrovai sulaukė ir dueto.

„Tai yra žmogus, kuris labai stipriai galvoja apie Lietuvą ir tai, ką paliks po savęs“, – pristatydamas duetą su Aiste Smilgevičiūte sakė Merūnas. Drauge jie atliko dainą „Kitaip mylėt nemoku“.

„Mano šeima – žmona ir du mažieji berniūkščiai – visada mane ypač palaikė, todėl kitą dainą noriu skirti savo Erikai“, – tarė Merūnas, pristatydamas kūrinį „Tavo širdies laužai“. Erika Vitulskienė vyro palaikyti atvyko ir į Klaipėdą bei salėje sujaudinta klausėsi jai dedikuotos dainos. Žmonai Merūnas dėkojo dar ne kartą. „Vitulskiene, gera su tavim“, – prieš dainą „Su tavim užmigti“ dar kartą į Eriką kreipėsi jis.

Dainiaus Čėplos nuotr./Merūno koncerto Klaipėdoje akimirka
Dainiaus Čėplos nuotr./Merūno koncerto Klaipėdoje akimirka

Padėkoti Merūnas tą vakarą tikrai turėjo daug kam. „Ačiū jums, kurie dešimt metų tikėjote, kad šiam statybų vaikiui lemta stovėti scenoje ir dainuoti arenose“, – ištikimiems gerbėjams dėkojo jis.

Merūnas prisipažino, kad jam visą gyvenimą sekėsi sutikti pačius geriausius mokytojus. Vienas iš jų – Virgilijus Noreika – Klaipėdos scenoje buvo sutiktas ovacijomis. „Be jūsų ir be pirmojo savo mokytojo Jono Antanavičiaus nebūčiau tuo, kuo esu dabar, – pasitikdamas maestro tarė Merūnas, – Mano pirmojo mokytojo jau nebėra, tačiau be galo džiaugiuosi, kad šį vakarą jūs esate su mumis“.

Dainiaus Čėplos nuotr./Merūno koncerto Klaipėdoje akimirka
Dainiaus Čėplos nuotr./Merūno koncerto Klaipėdoje akimirka

V.Noreika ir M.Vitulskis atliko specialiai „Muzika – Lietuvai“ parašytą jautrų ir jaudinantį kūrinį „Gyvenimo duetas“. Jame kalbama apie garbaus amžiaus mokytoją, kuris visą savo gyvenimo išmintį ir žinias perduoda jaunesniam įpėdiniui.

Po rimto dueto maestro drauge su Merūnu atliko fejerverkų palydėtą visiems gerai žinomos ir mėgiamos neapolietiškos dainos „Funiculi funicula“ lietuvišką versiją. Po jos salė plojo atsistojusi.

Koncerte „Muzika – Lietuvai“ Merūnas sudainavo 9 iš 12 naujojo albumo dainų, o taip – garsiausių savo atliekamas kūrinių programą. Be biso žiūrovai Merūno nepaleido. „Dabar bus lenkiškai“, – šmaikštavo Merūnas ir antrą kartą dainuodamas „O gražuole“ ir nusileido į salę pas žmones. Lėktuvai nusekė jam iš paskos ir lyg gyvi sukiojosi tarp eilių, koncertas baigėsi itin linksmai.

Vilniečiai koncertą „Muzika-Lietuvai“ išvys spalio 28 dieną, kauniečiai – spalio 30 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką