Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Merūnas Vitulskis: ar netyčiukas pagreitintų vestuves?

Merūnas Vitulskis
Viganto Ovadnevo nuotr. / Merūnas Vitulskis
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Šešerius metus dainininkas myli širdies draugę Eriką. Šios poros meilė atlaikė įvairiausius išbandymus. Niekas jau nebeabejoja, kad jų ryšį netrukus vainikuos vestuvės. Galbūt net šiemet!

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Merūnas Vitulskis.
Gimimo data, vieta: 1983 02 18, Kaunas. 27 m.
Šeiminė padėtis: nevedęs, myli merginą, vardu Erika.
Išsilavinimas: studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ketvirtame kurse.

Nors perėjai „Eurovizijos“ atranką, nusprendei nedalyvauti tolimesniame konkurso etape. Ką tik mus pasiekė žinia, kad vėl kovosi dėl teisės atstovauti Lietuvai. Kodėl taip blaškeisi?

Nors konkursui labai ruošiausi, suvokiau, kad jame dalyvauti trūks laiko, mat Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre turėsiu labai rimtą pasirodymą, kuriam reikia pasiruošti itin atsakingai, be to, su Radžiu daug koncertuojame įvairiuose Lietuvos miestuose, rūpinuosi albumo leidybos reikalais, koncertuosiu Italijoje. Tačiau aš, viską gerai apgalvojęs, nutariau, kad privalau rasti laiko „Eurovizijai“, nes kitais metais vargu ar pavyks dalyvauti.

Butauto Barausko nuotr./Merūnas Vitulskis
Butauto Barausko nuotr./Merūnas Vitulskis

Jei esi toks užimtas, vadinasi, gali pasidžiaugti, kad ekonomikos krizė Tau nebaisi?

Savaime aišku, kad visų muzikantų honorarai sumažėjo, bet būčiau neteisus sakydamas, jog gyvenimas mane labai skriaudžia. Su Radžiu koncertuojame kasdien. Girdėjau, kad mes esame iš tų atlikėjų, kurie surenka didžiausią klausytojų auditoriją.

Tu ir Radžis esate tik scenos partneriai ar ir bičiuliai?

Sakyčiau, mes draugai. Prie arbatos puodelio ne sykį teko kalbėti ne tik apie muziką, ateities planus, bet ir apie asmeninio gyvenimo peripetijas – juk dalyvaudami projekte „Kelias į žvaigždes“, kartu gyvenome, o mus tai suartino.

Gali drąsiai teigti, kad pragyveni iš muzikos?

Taip, neturiu kuo skųstis.

O Tavo neseniai išsakytos mintys, kad ateityje tikriausiai gyvensi užsienyje, turi rimto pagrindo?

Aš net negaliu pasakyti, ką veiksiu kitą mėnesį... O planų turiu didelių. Svajoju apie magistrantūros studijas Giuseppe Verdi konservatorijoje, tačiau taip lengvai nesiryžčiau palikti Lietuvos, nes čia yra namai, šeima, draugai... Mano šeima labai patriotiška, todėl tikiu, kad jei pabėgsiu iš Lietuvos, tai neilgam.

Kaip manai, jei nebūtumei patekęs į projektą „Kelias į žvaigždes“, gal dabar vis dar dirbtumei statybose?

Aš tikiu likimu, tad net neabejoju, kad vis tiek kaip nors būčiau prasimušęs į muzikos pasaulį. Kai turi didelių svajonių, viskas yra pasiekiama.

Butauto Barausko nuotr./Merūnas Vitulskis su drauge Erika
Butauto Barausko nuotr./Merūnas Vitulskis su drauge Erika

Praėjusiais metais buvo rašoma, kad nenumaldomai artėja Tavo ir širdies draugės Erikos vestuvės. Susituokėte slapta ar aš kažką praleidau?

Nepraleidai nieko (juokiasi). Tuoksimės šią vasarą, o gal ir kitą. Neturime konkrečių planų. Tačiau aš net neabejoju, kad vieną rytą atsikelsime ir abu nuspręsime: „Šiandien!“ Mes esame labai spontaniški žmonės.

Tada nespėsite nei draugų pakviesti, nei baltos mišrainės pagaminti.

Aš manau, kad tai ne draugų, o mūsų šventė. Tada vienas kitam įrodysime, kad visą likusį gyvenimą norime praleisti kartu.

O jei į pasaulį pasibelstų netyčiukas? Tai pagreitintų vestuves?

Visko gali nutikti gyvenime, nors mes labai stengiamės išvengti tokių staigmenų.

Jau esi tvirtai apsisprendęs, kad Erika – Tavo gyvenimo moteris?

Per šešerius metus abu spėjome įsitikinti, kad mums gera kartu. Aišku, per drąsu būtų sakyti, jog visą gyvenimą praleisime kartu. Turime draugų, kurie po dešimties draugystės metų susituokė, o po metų pasuko skirtingais keliais. Stengiuosi negalvoti apie ateitį. Elgiuosi taip, kaip tuo metu man liepia širdis. O ji kužda, kad Erika – mano gyvenimo moteris.

Vaikų skaičių turbūt irgi jau esate aptarę?

Kiekviena pora apie tai šneka. Tačiau tai labai intymi tema, todėl vengiame apie tai kalbėti su žurnalistais. Apie mus buvo prirašyta labai daug negražių dalykų. Dėl visko kaltas per didelis mano nuoširdumas ir atvirumas. Gyvenu ir mokausi...

Ką gražaus galėtumei pasakyti apie širdies draugę?

Ji žino, kodėl ją myliu, kodėl mes esame kartu. O kitiems to žinoti nebūtina. Stengiuosi nebūti per daug atviras. Kuo labiau apsinuogini, tuo aštriau į tavo širdį stengiasi įdurti svetimi žmonės.

„Stengiuosi negalvoti apie ateitį. Elgiuosi taip, kaip tuo metu man liepia širdis. O ji kužda, kad Erika – mano gyvenimo moteris.“

Kaip Merūnas meta svorį?

Žiniasklaidoje ne kartą pasirodė skirtinga informacija: vienur rašoma, kad Merūnas labai sielojasi dėl savo svorio, todėl laikosi griežtos dietos, sportuoja, kitur – kad jis patenkintas savo išvaizda, tad valgo viską ir nesuka galvos dėl kitų žmonių nuomonės, pastabų. O kaip yra iš tikrųjų?

Aš stengiuosi pasitempti, nes priėjau prie išvados, kad lipantis į sceną žmogus neturėtų atrodyti kaip aš. Pramogų pasaulio atstovas privalo būti kaip skaniai atrodanti prekė, todėl aš turiu ir pats save pakritikuoti, ir priimti kritiką. Gero man linkintys artimi žmonės patarė susirūpinti antsvoriu. Dabar stengiuosi nevalgyti po 18 valandos vakaro. Nėra labai sunku, jei visą dieną maitinuosi protingai. Deja, man nebus lengva sulieknėti, nes mano šeimoje visi yra kleckiukai. Tačiau pažadu stengtis“, – sako Merūnas.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką