Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 13d. 13:25

Merūnas Vitulskis nepraleido progos pajuokauti apie skyrybas: dėl patarimo kreipėsi į Nataliją Bunkę

Merūnas ir Erika Vitulskiai, Natalija Bunkė
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Merūnas ir Erika Vitulskiai, Natalija Bunkė

Praėjusiais metais žinomi Lietuvos žmonės vieni po kitų suko skirtingais keliais ir gyvenimus pradėjo atskirai arba su kitais mylimaisiais. Byrėjo santuokos net tų, kurių sąjungos buvo laikomos tvirčiausiomis. Tačiau yra ir tokių, kurie net sunkiu metu sugebėjo išlikti kartu. Kokia situacija yra Vitulskių šeimoje?

Atvykęs į humoro nestokojančią laidą, Merūnas Vitulskis nė neįtarė, kokią užduotį turės įvykdyti. Burtų keliu išsitraukė užduotį, kurioje turėjo prašyti patarimo dėl skyrybų su žmona.

„Užduotis tokia: tu nusprendei skirtis, ir Natalija Bunkė yra pirmasis žmogus, kuris apie tai sužinos. Paskambink ir sakyk, kad nori pasitarti, ką daryti toliau“, – Merūną drąsino laidos vedėjas Timūras.

Dainininkui, tarptautinių dainų festivalių laureatui, operos solistui Merūnui Vitulskiui teko skambinti puikiai žinomai dainininkei, verslininkei Natalijai Bunkei su išskirtiniu klausimu.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Erika ir Merūnas Vitulskiai
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Erika ir Merūnas Vitulskiai

Prieš nuspręsdami, kam Merūnas turės skambinti su tokiu nemaloniu klausimu, jiedu su laidos vedėju Timūru netramdė juoko.

„Galvoju, kad gal reikia skambinti tam, kuris neturi problemų su širdimi. Prisimenu, kai vienu metu skyrėsi milijonai žmonių, man paskambino žurnalistė ir sakė: „Laba diena, mes girdėjome, kad jūs su Erika skiriatės?“ Dar norėjau pajuokauti, kad mes nenorime šito viešinti žurnalistams, bet iškart paklausiau, iš kur tokią nesąmonę ištraukė“, – prisiminimais dalijosi M.Vitulskis

Kaip į tokį netikėtą Merūno skyrybų klausimą reagavo atlikėja Natalija Bunkė ir kokį patarimą jam davė? Kokias dar niekam negirdėtas istorijas atskleidė Merūnas filmavimo metu, žiūrėkite jau šį antradienio vakarą 22 val. tik per 2TV.

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką