Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Merūno Vitulskio kelias į sėkmę – nuo darbo statybose iki pasirodymų didžiausiose Europos scenose

Penktadienio vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ operos solistas Merūnas Vitulskis pasakos apie savo gyvenimą – darbą statybose, legendinio šou „Kelias į žvaigždes“ atranką ir dabartinius koncertus užsienyje.
Merūnas Vitulskis
Merūnas Vitulskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žinomas solistas išpopuliarėjo projekte „Kelias į žvaigždes“ 2005-aisiais metais. Projekto prodiuseris Laurynas Šeškus laidoje prisimins, kad komisija buvo apstulbusi, išgirdusi dainuojant Merūną.

„Prisimenu, tuo metu vyko atranka ir staiga įsirauna vaikinukas, toks visiškai paprastas „bachūriukas“, paprastas. Ir pradeda dainuoti operiniu tenoru. Tuo metu buvo populiarus atlikėjas Rusijoje Baskovas ir mes sakėme „ooo, Baskovas atėjo!”, – apie pirmą susitikimą su Merūnu pasakos L.Šeškus.

Maestro Donatas Katkus laidoje sakys, kad Merūnas – išskirtinis talentas: „Merūnas yra unikumas. Toks unikumas dar yra tik Virgilijus Noreika“.

Laidoje „KK2 penktadienis“ Merūnas pasakos, kad karjeros pradžia nebuvo lengva. Prisimins, kad teko dirbti sunkius darbus.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis

„Buvo momentas, kuomet dirbau viename prekybos centre taip vadinamuosiuose „užkulisiuose“. Kai būdavo pažeidžiami cemento maišai, juos reikėdavo perpilti į kitus maišus. Ir visas tas skyrius buvo dulkėse. Vos pradirbus savaitę ten, jau pradėjau kosėti kraujais“, – prisimins solistas.

M.Vitulskis pasakos, kad kartą po koncerto prie jo priėjo vieno žinomo Lietuvoje vyro žmona ir paklausė, ar solistas prisimena juos, kadangi Merūnas jų namuose yra įrenginėjęs apšiltinimą.

Dabar Merūnas gali džiaugtis pripažinimu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Solistas savo pasirodymus rengia didžiausiuose ir garbingiausiuose Europos teatruose.

„Išvažinėjimai vyksta nereguliariai, kas 2-3 mėnesius, bet kai išvažiuoju, tai ilgam. Kartais 3 ar 4 mėnesiams“, – pasakos M.Vitulskis.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis

Vyras sakys, kad jam dabar tenka dainuoti Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje ir kitose Vakarų Europos šalyse.

M.Vitulskis atkleis, kad solistai dainuoja itališkai, tačiau pats Merūnas kalbėti šia kalba dar nedrįsta: „Visi solistai dainuoja italų kalba arba rusų klaba, arba vokiečių kalba, o aš dainavau italų kalba. Suprantu viską, bet komplekso kalbėti itališkai vis neišsimušu iš savęs. Italai pakankamai kritiška tauta, jie už gryną ir švarią kalbą, suklysti nelabai leidžia, iškart pataisys. Ir pradedi kompleksuoti“, – sakė M.Vitulskis.

Merūnas sakys, kad nors jam tenka daug koncertuoti užsienyje, visgi dabar vyras galvoja ir apie grįžimą į Lietuvos sceną.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis su žmona Erika
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis su žmona Erika

„Lietuvos rinkoje mano stiliaus atlikėjų beveik nėra, tai reikia griebti jautį už ragų ir kurti naują programą“, – sakys M.Vitluskis.

Operos solistas laidoje taip pat atskleis ir savo vardo reikšmę. „Taip, tai yra legenda, kaip vikingai plaukdavo Nemunu ir plėšdavo lietuvių kaimus. Vienas iš tų kaimų yra Vitulskių kaimas, dabartiniai Šančiai Kaune, ir ten pagal istoriją buvo pilis, kurioje gyveno kunigaikštis, kuris turėjo sūnų Merūną. Kai vikingai plėšdavo kaimus, jie pasiimdavo vaikus ir juos užaugindavo kaip karius. Vaikas, grįžęs priešu, atpažino motiną ir kad yra iš čia kilęs. Ir nuo to laiko vikingai neplaukė į Lietuvą, nes visi suprato, kad yra kilę iš šių kraštų“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakos M.Vitulskis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius