Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 vasario 9d. 21:46

„Metų kauniete“ išrinkta olimpietė Rūta Meilutytė: „Esu dėkinga už pagarbą ir supratimą“

Rūta Meilutytė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Rūta Meilutytė
Olimpinei čempionei, plaukikei Rūtai Meilutytei „Metų kaunietės“ titulas, kuri sportininkė pelnė šeštadienio vakarą, nebuvo netikėtas, bet labai malonus. „Esu dėkinga už daugelį dalykų. Šeimai, draugams, artimiesiems ir nepažįstamiems. Ypač už pagarbą ir supratimą“, – sakė R. Meilutytė.

Sportininkė pridūrė, kad visi įvertinimai, nepaisant to, kur jie pasiekiami – darbe ar asmeniniame gyvenime – tampa smagia ir vertinga dovana. 

„Metų kauniete“ tapusią R.Meilutytę pasveikino Lietuvos krepšinio federacijos garbės prezidentas Vladas Garastas. Merginai buvo įteikta ir šių rinkimų nugalėtojai skirta segė, kurią sukūrė karikatūristas ir stiklo dizaineris Edmundas Unguraitis. 

Šventėje, vykusioje „Žalgirio“ arenos amfiteatre, dalyvavo visos šešios finalo dalyvės: olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, mokslininkė, endokrinologė Lina Radzevičienė, rekordinę miesto eglę sukūrusi menininkė Jolanta Šmidtienė, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, akušerė-ginekologė  Meilė Minkauskienė ir visuomenininkė Violeta Bakutienė. Pretendentės į „Metų kaunietės“ titulą buvo pristatomos po vieną, apie kiekvieną jų parodytas trumpas siužetas. 

Rinkti „Metų kaunietę“, anot renginio vadovės Dovilės Miknevičiūtės, padiktavo noras įvertinti Kauno kultūros, ekonomikos , socialinės sferos srityse triūsiančias moteris.

Iš viso konkursui, prasidėjusiam prieš 3 mėnesius, kauniečiai pasiūlė daugiau kaip 60 kandidačių. Finalinio šešetuko rinkimai buvo patikėti specialiai komisijai, o nugalėtoją išrinko internetu balsavę kauniečiai.

Vakaras, trukęs kelias valandas, prasidėjo smuiko virtuozo Vilhelmo Čepinskio ir styginių kolektyvo pasirodymu. Renginį vedė aktorius Ramūnas Šimukauskas ir Kauno ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius. 

Apdovanojimų vakare netrūko nei staigmenų, nei meniškų pasirodymų – koncertavo specialiai atvykęs italų dainininkas Mike‘as Pidone, Kauno diksilendas „DixXband“, modernaus šokio teatras „Aura“, vokalinis ansamblis „Acusto“ ir kiti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

36:33
02:43
00:55

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką