Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mezgantis santykiams norisi aiškumo

Ramunė Pajuodytė.
G.Kropio nuotr. / Ramunė Pajuodytė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Laba diena, Ramune. Keletą savaičių susitikinėju su vienu vaikinu. Jis yra mano bendrakursis. Per pasimatymus laiką leidžiam tikrai šauniai ir kalbam apie viską, tik ne apie mūsų santykius. Man neduoda ramybės klausimas, ką jis mąsto toliau ir ko nori. Aš toks žmogus, kad man svarbus aiškumas. Kaip manot, jei tiesiai paklausiu – kokie yra mūsų santykiai – jo neišgąsdinsiu? Dovilė

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Sveika, Dovile. Suprantu, kad baisu įsitraukti į santykius be garantijų. Deja, garantijų gyvenime niekada nėra. Praėjo dar labai nedaug laiko. Čia juk tik pati santykių pradžia, tik užuomazgos, todėl temos apie santykių ateitį dar ankstokos. Žinoma, yra porų, kurios apsigyvena kartu jau kitą dieną, bet tavo atvejis lyg ir nepanašus į pastarąjį. Tavo draugas galbūt dar pats nežino, kokie tie jūsų santykiai, ir net nemąsto, kaip čia bus toliau. Ir tu pati pagalvok, ar jau dabar žinai, ką šis žmogus tau reiškia, ir ar esi tikra dėl savo norų ateityje? Žmonės kartais ir po pusmečio draugystės dar nėra tikri, ko jie nori iš užmegztų santykių, ir tai visiškai natūralu.

Nurimk, viskas išsivystys savaime, palik viską savieigai, pasistenk labiau pasitikėti pačiu gyvenimo vyksmu. Manau, tau tikrai neverta skubinti įvykių ir dirbtinai viską sustatyti į rėmus, uždėti visus taškus ant „i“. Negadink romantiškos santykių pradžios paslapties, pasimėgauk pirmaisiais pasimatymais, pirmaisiais bučiniais, pasidžiauk šauniais pokalbiais. Gali pasidalinti su draugu, kad tau labai malonu, įdomu kartu leisti laiką.

Nebandyk visko kontroliuoti, geriau pakurstyk liepsnas, pažadink dar didesnį jo susidomėjimą ir norą tave pažinti, troškimą siekti tavęs. Manau, kiekvienam vyriškiui labiau patinka pačiam užkariauti moterį, o ne atvirkščiai – būti užkariautam. Netgi jei tu labai patinki jam, klausimas „kokie mūsų santykiai?“ gali vaikiną atvėsinti. Tokiu klausimu tu tarsi parodytum, kad norėtum, kad jis tau įsipareigotų, o tai reiškia, kad jis turi prisiimti atsakomybę už tolimesnį jūsų bendravimą. Jei vaikinas dar nelabai susigaudo savo jausmuose tau, nenorėdamas tavęs nuvilti, gali net bandyti atsitraukti. Juk to tu tikrai nenorėtum.

Taigi, duok jam laiko. Kai tavo draugas bus pasiruošęs labiau „apibrėžti“ jūsų santykius, o tikėsimės taip ir atsitiks, jis turėtų vienaip ar kitaip tau tą parodyti, ir tau tikrai bus aiškiau. Patikėk, tu pati visai kitaip jausiesi, kai pastebėsi jo iniciatyvą artėti prie tavęs, jo norą, kad būtumėt pora. Taigi pasistenk nesukti sau galvos tais visais klausimais apie ateitį, džiaukis tuo, kas yra dabar. Nebijok, jei jūsų santykiai ir nesirutulios toliau, paleisk jį – vadinasi, ne tas. Sėkmės!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką