Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mia ir Radvilas Bubelis: Vėl susikibę už rankų

Vilija Pilibaitytė-Mia ir buvęs jos mylimasis verslininkas Radvilas Bubelis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilija Pilibaitytė-Mia ir buvęs jos mylimasis verslininkas Radvilas Bubelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį, birželio 2–ąją, prie Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčios vakare rinkosi tikras Lietuvos garsenybių žvaigždynas. Į renginį atvyko Nijolė Narmontaitė ir Paulius Kovas, Žilvinas Šilgalis, Inga Valinskienė, Ingrida Kazlauskaitė, Arvydas Martinėnas–Vudis, manekenė Rima Triškutė, Danguolė Stachura, Mantas Petruškevičius, Egmontas Bžeskas, Marius Gelažnikas, Žilvinas Grigaitis, Daiva Anužytė-Kasiulaitienė ir daugybė kitų. Tačiau didžiausia vakaro staigmena tapo už rankų susikibę atėję Mia ir jos buvęs mylimasis Radvilas Bubelis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Anksčiau žiniasklaidai Mia ne kartą kartojo šiuose santykiuose padėjusi tašką, tačiau, akivaizdu, moteris nuomonę pakeitė. Tiesa, porelė už rankų susikibę ėjo tik iki renginio prieigų, pamatę būrį fotografų jie vienas kitą paleido, nors vėliau susėdo prie vieno stalelio ir nevengė paragauti vienas kito maisto. Abu kurį laiką kalbėjosi su savo bičiuliais, pasikeisdami bendravo su žiniasklaida. Tačiau R.Bubelis žvilgsniu vis nepaleido Mios.

Ar mes kartu? O kaip jums atrodo? Atėjome kartu, o kaip bus toliau, gyvenimas parodys.Paklaustas, ar jiedu vėl kartu, verslininkas 15min.lt šio fakto nepaneigė. „Taip, atėjome kartu. Ar mes kartu? O kaip jums atrodo? Atėjome kartu, o kaip bus toliau, gyvenimas parodys. Nesu aiškiaregis, dėl to negaliu prognozuoti ateities... Jau tiek esame prisiprognozavę, kad norėtume šį kartą susilaikyti nuo komentarų“, – šypsojosi R.Bubelis.

Jis taip pat prasitarė planuojantis kelionę į JAV, tačiau paklaustas, ar Mia keliaus drauge, nutilo. „Kol kas norėčiau susilaikyti nuo komentarų“, – vėl sakė jis. Tiesa, vos baigęs pokalbį R.Bubelis nuskubėjo prie interviu dalijančios Mios. Prie savojo stalelio grįžusi pora kurį laiką tiesiog mėgavosi renginiu, tačiau pasišalinus fotografams nevengė šiltai vienas prie kito prisišlieti. Radvilas meiliai apsikabino Mia, o ji šiam gestui visai nesipriešino. Iš šalies atrodė, tarsi jie niekuomet ir nebūtų išsiskyrę, tačiau akivaizdu, kad ši porelė savo gerbėjams dar ketina pateikti staigmenų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką