Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Miesto ledi“ titulas įteiktas žaviausiai panevėžietei

Vidmantė Kerytė
Organizatorių nuotr. / Vidmantė Kerytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žaviausiai Panevėžio moteriai penktadienį įteiktas „Miesto ledi“ titulas. Ja tapo daugiausia komisijos ir interneto vartotojų balsų susižėrusi 29-erių metų Vidmantė Kerytė. Apdovanojimą jai įteikęs panevėžietis atlikėjas Virginijus Valuntonis linkėjo naujajai miesto grožio ambasadorei ir kitoms finalininkėms garsinti ne tik savo miestą, bet ir šalį. „O kas svarbiausia, darykite tai ne tik kitais metais, bet kasdien“, – sakė V.Valuntonis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Apdovanojimų ceremonijos metu Panevėžio miesto ambasadore tapusi mergina, kartu su kitomis finalininkėmis, pasirašė deklaraciją, kuria pasižadėjo puošti, garsinti ir puoselėti savo miestą. „Miestas, kuriame laimingos ir saugios jaučiasi moterys, tai – klestintis miestas, tai – miestas, kuriame gera gyventi“, – teigiama panevėžiečių pasirašytoje deklaracijoje. Šią deklaraciją iš žaviųjų Panevėžio moterų priėmęs miesto savivaldybės tarybos narys Algis Balsevičius pasižadėjo jos kopiją perduoti ne tik miesto merui, bet ir jaunimo reikalų departamentui.

Vienas svarbiausių konkurso „Miesto ledi“ tikslų buvo ne tik išrinkti pačias žaviausias miestų moteris, bet atrasti tokias, kurios tvirtai galėtų pasakyti: „Aš didžiuojuosi savo miestu!“ Naujoji Panevėžio „Miesto ledi“ – puikiai atitinka šį kriterijų. Dar pildydama anketą konkursui Vidmantė rašė, kad Panevėžys – savitą veidą turintis miestas: nuolat besikeičiantis, tačiau atviras miesto svečiams ir jaukus gyventojams. „Panevėžys jau nuo seno vadinamas žaliausiu Lietuvos miestu. Ir ne veltui. Vasarą, kur bepažvelgsi, visur žalia, žydi, kvepia… Tikiu, kad Panevėžys išlaikys besikeičiančio, žalio ir jaukaus miesto viziją. Ir vis daugiau jaunų žmonių čia pasiliks, kurs šeimas bei augins vaikus“, – rašoma Vidmantės anketoje.

Žaviausiai panevėžietei be „Miesto ledi“ titulo atiteko ir išskirtinė, tik jai skirta fotosesija bei 1 000 Lt vertės prizai.

Konkursu „Miesto ledi“ siekiama paskatinti Lietuvos moteris aktyviau veikti savo miestuose, dalyvauti visuomeninėje veikloje ir priimti sprendimus, todėl tikimasi, kad tiek laimėtojos, tiek finalininkės toliau aktyviai dalyvaus įvairiose savo miestų iniciatyvose. Žaviausios moterys jau paskelbtos Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, o spalį jos bus išrinktos dar ir Utenoje, Alytuje, Ukmergėje, Telšiuose bei Marijampolėje.

Visą vasarą moterys ir merginos iš devynių Lietuvos miestų buvo kviečiamos registruotis internetiniame tinklalapyje www.miestoledi.lt. Registracijos anketoje be vardo ir hobio moterys buvo prašomos aprašyti savo miestą ir trim žodžiais įvardyti miesto viziją. Visas užsiregistravusias moteris vertino interneto vartotojai, o finale prie jų prisidėjo komisija: teatro aktorė Violeta Kochanskytė, aktorius Vytautas Bagdzevičius, stilistė Toma Kisieliūtė, mados fotografas Nerijus Paluckas ir konkurso iniciatorių atstovės – „Drogas“ Lietuva vadovė Daina Žymantė ir marketingo vadovė Loreta Noreikaitė-Ziezienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką