Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Milda Bartašiūnaitė ir Laima Tamulytė – vyriškų kapšelių žinovės

Milda Bartašiūnaitė ir Laima Tamulytė-Mama Rock’n’Roll
Viganto Ovadnevo nuotr. / Milda Bartašiūnaitė ir Laima Tamulytė-Mama Rock’n’Roll
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Jos yra bene ryškiausios LNK projekto „Supertortas“ dalyvės. Abi nebijo drąsių klausimų, atvirai pasisakyti, neieško žodžio kišenėje. Sekso ekspertė Milda Bartašiūnaitė (29) ir dainininkė Laima Tamulytė-Mama Rock’n’Roll (30) viena kitai nepašykštėjo skandalingų klausimų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!


10 Mildos Bartašiūnaitės klausimų Laimai Tamulytei:

Sakoma, kad tiems, kuriems gamta nepašykšti apvalios figūros, prideda dovanų ir gerą humoro jausmą. Ar pastebėjote, brangioji, kad, tirpstant Jūsų kilogramams, pamažu nyksta ir Jūsų šmaikštumas?

Nors nesu medikė, tačiau galiu pasakyti, kad, svoris nuo smegenų, metant kilogramus, nekrinta (juokiasi). Be to, norint būti šmaikščiai, reikia, jog tose smegenyse dar ir proto būtų.

Girdėjau, kad kategoriškai pasisakote prieš merginas, kurios pusnuogės fotografuojasi žurnalams. Prašome pasakyti, ar Jūs taip pat smerkiate modelius, kurios nuogos pozavo Renesanso ar kitų epochų dailininkams?

Čia tiktų posakis „Skirk pirštą nuo...“ Man juokingi pasakymai, kad senatvėje bus gera žiūrėti į tokias nuotraukas arba kad tų jų koncepcija yra itin meniška. Prostitucija, ir tiek! Parodei papą ir gavai tūkstantį – va tau ir menas!

Kaip Jūs pastūmėjote pasipiršti ilgametį sugyventinį? Gal savo patarimais pagelbėtumėte kitoms žiedelio nesulaukiančioms merginoms...

Niekur aš jo nestumdžiau. Yra dalykų, kurie ateina savaime. Manau, patarimas vienas – neprašyk, kad tave vestų, nes tada tikrai pames.

Kadangi ne vienerius metus vedate renginius, ar kada nors užsirovėte ant juodo humoro neįkertančių žmonių?

Humoras yra itin subtilus dalykas. Kas juokinga tau, nebūtinai juokinga svečiams. Jei esi profesionalus vedėjas, visada prie publikos prisitaikysi ir greitai perprasi, kiek toli galima eiti.

Ar Jūs, statydama automobilį, esate kada nors įbrėžusi kitos mašinos buferį ir pasišalinusi iš įvykio vietos?


Niekada nebuvo taip įvykę. Jei jau trenkiuosi, tai į ką nors rimtesnio, ir greitis būna ne 15 km/h. Paskutinis mano „laimikis“ – trejų metų briedis važiuojant 110 km/h greičiu keliu Panevėžys–Vilnius. Smagu nebuvo.

Kur išmokote vesti renginius? Kaip pradėjote savo karjerą?


Mildute, nejaugi Tau pritrūko klausimų? Baigiau laisvalaikio ir pramogų organizavimo specialybę. Renginių vedimas, scenarijų, pramoginių programų ruošimas – tai yra tai, ką sėkmingai darau jau beveik dešimt metų.

Ar atleistumėte vyrui neištikimybę?

Protingas nesakytų, o kvailas neprašytų atleidimo. Manau, ši situacija būtų kebli. Kadangi esu karšto būdo, nepavydėtinai nukentėtų klausos organai, o jei matyčiau, kad vyrui tas pats, nukentėtų ir kiti... organai.

Kodėl lietuviškas humoras toks nejuokingas?


Na, ne visi turi išlavintą humoro jausmą (juokiasi). Beje, ir „Kamasutroje“ yra pozų, kuriomis nelabai pavyktų pasiekti kažką panašaus į orgazmą.

Kelių kilogramų štangą teko išrauti?

Raunu tik ridikėlius ir salotas, bet jei nori paklausti, ar nuo manęs įmanoma gauti į dūdą, galiu atsakyti – tikrai skaudėtų.

Koks lietuvio vyro bruožas Jus labiausiai užknisa?

Erzina tie, kurie verkia, kad dirba ne tai, ką nori, už tai gauna mažai pinigų ir nieko nenori keisti. O visa kita yra pataisoma.


10 Laimos Tamulytės klausimų Mildai Bartašiūnaitei:

Mildute, norint būti sekso eksperte, svarbiau teorinis ar praktinis pasiruošimas?


Mano atveju svarbu buvo laiku po ranka pasipainioti naujo žurnalo redaktoriui ir įrodyti jam savo kūrybinį potencialą jau pirmajame leidinio numeryje. Save vis dėlto priskirčiau prie teoretikų, kurie eksperimentais ir sociologinėmis apklausomis nesivargina įrodinėti savo požiūrio į aktualius dalykus. Dar niekam neliepiau imti „mane ir skaityti“, o skaitant aklai tikėti. Demokratija.

Ne kartą sakei, kad Tu, jog apimtų kūrybinis įkvėpimas, geri brendį ir rūkai kaljaną. Kiek įpūstumei promilių po vakaro, kai visai nebuvo įkvėpimo?


Kadangi mano misija yra šalinti lytinio švietimo spragas, gaunu tokių klausimų, kad neišgėrusi nesuprasčiau. Paskui apsirūkau, atsipalaiduoju ir leidžiu pirštams patiems bėgioti kompiuterio klaviatūros klavišais. Dar neteko  tik išsiblaivius paimti jau naują žurnalo numerį ir sušukti: „Jomajo! Ką aš čia dabar pri...“

Sakoma, kad kas daug šneka, tas mažai daro. Ar neatsitiko taip, jog kartas per mėnesį jau yra daug?


Blogesni yra tie, kurie padaro ir neprisipažįsta. O aš, sėdėdama prie kompiuterio, raštu blevyzgodavau tik 2–3 dienas per mėnesį. Taigi, kaip supranti, turėjau daug gražaus laiko ir kitokiai veiklai.

Žmonės sako, jei vyras grįžo įtartinai vėlai ir jūs norite patikrinti, ar jis nebuvo pas kitas moteris, reikia pačiupinėti jo sėklides. Jei šiltos, vadinasi, buvo pas jas, jei šaltos – ne. Ką Tu, kaip sekso ekspertė, manai apie šį patikros būdą?

Bijau, kad Tavo sužadėtinis Tave mulkina, nes yra atvirkščiai. Jeigu kapšelis šaltas, vadinasi, juo kurį laiką buvo „tilindžiuojama“ atviroje erdvėje.

Sakoma, kad žmogus gražus savo vidumi, bet taip kalba tik negražūs žmonės. Pritari tam?


Man gražiausi žmonės yra tie, kurie nemano, kad yra negražių žmonių.

Ar keistumei darbą, įvaizdį, jei to paprašytų Tavo vyras?


Manau, sveika keistis, nes antraip pati sau tapsi nuobodi. O ką jau kalbėti apie vyrą...

„Supertorto“ laidoje minėjai, kad subrendusioms moterims neįdomus seksas su vienu partneriu. Ar vyras žino, kad po kelerių metų teks pirkti labai plačią lovą, nes pas jus miegos kaimynas?

Neseniai mano iniciatyva  nusipirkome naują lovą. Taip, ji plati, bet joje kaimynas netilptų, nes jis per didelis.

Kaip azartišką, pašėlusią ir dėmesio trokštančią merginą pakeitė motinystė?


Dabar azartas truputį prislopo. Kazino nebelošiu iš visų šeimos santaupų, nebestatau ant raudonos, nebeslidinėju pašėlusiai juodomis trasomis ir nebepavydžiu laimingai susikūrusioms šeimoms.

Netikiu, kad dabartinis Tavo darbas yra svajonių išsipildymas. Kuo vis dėlto Milda svajojo būti?

Svajojau ir svajoju apie nuosavą verslą, tiksliau – apie vaikų laikinosios priežiūros namus, kuriuose tėveliai, palikę atžalas ir pinigėlius, galėtų nors trumpam pamiršti savo pareigas, o vaikai pasinerti į žaislų, meno ir pasakų pasaulį.

Lietuvos vyrai tai...

...per daug skaičiuojantys, per mažai mylintys ir vertinantys tai, ką jau turi, žmogėnai.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką