Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 rugpjūčio 30d. 09:55

Milijonierius Antanas Guoga atskleidė būsimų vestuvių su Aiste Šlapokaite detales

Antanas Guoga su sužadėtine Aiste Šlapokaite
Luko Balandžio nuotr. / Antanas Guoga su sužadėtine Aiste Šlapokaite
„Pagundų ir įvairių pažinčių buvo daug, – neslepia 39-erių milijonierius Antanas Guoga, kalbėdamas apie laikus, kai jo širdis dar buvo laisva. – Tačiau, sutikęs Aistę, iškart supratau, kad ji kitokia – pati geriausia.“

Iš pirmo žvilgsnio tai – lietuviškas pasakos apie Pelenę variantas: turtingiausių Lietuvos žmonių sąraše 84-ąją vietą užimantis verslininkas, kurio turtas vertinamas 45 milijonais litų, ir šviesiaplaukė gražuolė, pavergusi turtuolio širdį. Jie atsitiktinai susipažino viename Vilniaus naktinių klubų, o rimtai draugauti pradėjo po pusmečio.

Skirtumas tik tas, kad A.Guogos mylimoji Aistė Šlapokaitė niekada nebuvo vargšė nelaimėlė. Atvirkščiai, ji džiaugėsi sėkminga modelio karjera užsienyje ir pelningais kontraktais.

„Tuo metu, kai susipažinome, dirbau modeliu Italijoje ir turėjau pasiūlymą vykti į Ameriką. Neabejoju, kad ir ten karjera būtų susiklosčiusi puikiai, tačiau tuo metu jau rimtai draugavome su Antanu, tad... pasirinkau meilę“, – šypsodamasi sako vieno geidžiamiausių Lietuvos svajonių jaunikio širdį pavergusi jauna moteris.

Vedybų sutarties nebus

Nors Lietuvoje kosminiu greičiu plinta vedybų sutarčių pasirašymo mada, milijonierius tikina niekada mylimosios neprašysiąs tokios pasirašyti. „Man net pats faktas, kai žmogus tokio dalyko prašo, skamba kaip įžeidimas. Jeigu nepasitiki, vadinasi, nereikia vesti“, – griežtai nukerta A.Guoga.

Jau dvejus metus bendras poros gyvenimas – beprotiškai intensyvus. Antanas nuolat paskendęs darbuose ir projektuose, tvarkydamas reikalus keliauja po visą pasaulį. Modelio karjerą baigusi A.Šlapokaitė visur lydi mylimąjį, tačiau rankų sudėjusi nesėdi – gilinasi į savo antrąją profesiją, psichologiją.

Prieš pusmetį susižadėjusi pora rimtai galvoja ir apie vestuves. „Beliko išsirinkti mėnesį“, – tikina Antanas. Koks skaičius A.Guogai laimingas? Kur jiedu su mylimąja šoks vestuves ir kas sutuoks porą? Visa tai žiūrovai sužinos jau pirmadienį, penktąjį sezoną TV3 eteryje pradėjusioje atsinaujinusioje laidoje „Gyvenimas yra gražus“.

TV3 nuotr./Antanas Guoga ir Aistė Šlapokaitė
TV3 nuotr./Antanas Guoga ir Aistė Šlapokaitė

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką