Dabar populiaru
Publikuota: 2015 lapkričio 3d. 10:21

Milijonierius Vidmantas Martikonis savaitę gyvens už 10 eurų

Vidmantas Martikonis
BTV nuotr. / Vidmantas Martikonis

Labiausiai intriguojantį sezono iššūkį laidoje „Išgyvenk, jei gali“ priima pirmasis milijonierius – vienas turtingiausių Lietuvos žmonių, Vilniaus miesto tarybos narys Vidmantas Martikonis.

Daugiau nei 18 mln. eurų vertės turtą valdantis verslininkas neliko abejingas ekonomistės Aušros Maldeikienės provokacijai. Šią savaitę milijonieriui teks tapti vos už 10 eurų per savaitę gyvenančios šeimos galva. 

Prabangius automobilius, retas daiktų kolekcijas ir ištaigingus restoranus V.Martikoniui teks iškeisti į vos 18 kv. metrų bendrabučio butą, nepriteklių ir nesibaigiančias buitines problemas.  Statybininko iš Moldovos Olego ir vieno iš prekybos centrų kasininkės Tatjanos šeima skendi skolose ir neslepia fakto, kad jiems niekaip nepavyksta susitvarkyti savo finansinės padėties. Du vaikus auginantys tėvai jau nė nebesitiki kada nors išbristi iš skolų.

BTV nuotr./Vidmantas Martikonis
BTV nuotr./Vidmantas Martikonis

Didžiausia problema minimalius atlyginimus gaunantys Olegas ir Tatjana įvardija itin prastas gyvenimo sąlygas. Socialinis būstas, kuriame jau keletą metų glaudžiasi šeima – kritinės būklės. Visur vyrauja netvarka, per sienas skverbiasi pelėsis, o keturiems žmonės beveik neįmanoma vienu metu būti namie, nes paprasčiausiai nėra vietos.

Negana to, savaitei šiai keturių asmenų šeimai, atskaičiavus mokesčius ir skolas, lieka vos 10 eurų. Tatjana pripažįsta, kad už tokią sumą sunku nusipirkti net maisto, o ką jau kalbėti apie kitus būtinus daiktus.

Vis dėlto verslininko V.Martikonio tokia baisi šeimos padėtis neišgąsdino. Milijonierius įsitikinęs, kad šis protu nesuvokiamas iššūkis jam bus įgyvendinamas, mat jis jau nuo pat jaunystės pripratęs siekti savo tikslų.

„Maždaug 1991-aisiais viską labai skaičiuodavau ir investuodavau tik į verslą. Galvojau geriau nepirkti daiktų, o investuoti. Tuo metu mačiau prieš akis tikslą ir jo siekiau bei tikėjau savo idėja. Taupymo ir visų pinigų kreipimo į verslą net nepajaučiau, nes buvau labai užsidegęs“, – teigė milijonierius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aušra Maldeikienė pasiryžo išvaizdos pokyčiams: įvertinkite

Stebėtina, bet milijonieriaus V.Martikonio stebuklinga pergale tiki ir aštriais pasisakymais garsėjanti ekonomistė A.Maldeikienė.

„Kolegą Vidmantą iš Vilniaus miesto tarybos aš pažįstu kaip žmogų, kuris yra užsispyręs ir su charakteriu. Aš turiu kažkokį jausmą, kad nors suma yra visiškai protu nesuvokiama ir aiškiai per maža, šis žmogus turi talentą sugalvoti, kaip išsiversti ir su tiek pinigų. Manau, jam pasiseks“, – įsitikinusi ekonomistė.

BTV nuotr./Vidmantas Martikonis
BTV nuotr./Vidmantas Martikonis

Kaip pavyks vienas turtingiausių Lietuvos žmonių savaitę gyventi bendrabutyje? Ar pavyks V.Martikoniui padėti skolose skendinčiai šeimai pagaliau suvokti finansines klaidas? Ar sugebės Vilniaus tarybos narys išspręsti eilines buitines problemas? Galų gale ar pavyks 18 mln. eurų vertęs turtą valdančiam garsiam vyrui savaitę pasirūpinti keturių asmenų šeima vos už 10 eurų? Visi atsakymai per BTV.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką