Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 12d. 11:26

Milijoninėmis vestuvėmis išgarsėjusi S.Skorupskaitė: „Visad norėjau būti princese”

Sandra Skorupskaitė su šeima
Asmeninio archyvo nuotr. / Sandra Skorupskaitė su šeima
Neseniai spaudoje plačiai nuaidėjo lietuvės Sandros Skorupskaitės vardas. Dviejų vaikų mama po dešimties metų draugystės su verslininku Dario Budimlicu atšoko vestuves, kurių biudžetas perlipo gerokai per milijoną eurų. Šventę devyniasdešimt šešių žmonių komanda planavo beveik trejus metus, ji skendėjo tonose gyvų gėlių.

Puotai abejingi neliko ne tik svečiai, bet ir smalsūs socialinių tinklų komentuotojai, kurie dar iki šiol aptarinėja geriausiomis instagraminėmis itališkomis vestuvėmis tituluojamą šventę, tačiau tik patys artimiausi žino, jog ši šventė yra tikrų tikriausia šiuolaikinės Pelenės istorija, rašoma televizijos pranešime spaudai.

Pasirodo, dar prieš trejus metus Sandros ir Dario gyvenimas atrodė visiškai kitaip. Pavydūs liežuviai, aptarinėdami Sandros gyvenimą, nevengė replikų neva gražuolė Lietuvą paliko ieškodama lengvo gyvenimo ir Vokietijoje susirado milijonierių, tačiau tai ne visai tiesa.

„Sako, susirado milijonierių. Kai mes susipažinome su Dario, jis skendėjo skolose. Viskas buvo užstatyta: namai, automobilis, verslas nesiklostė taip gerai, kaip norėtųsi. Mums prireikė net šešerių metų, kad atsidurtume ties nuliu”, – antradienį 20 val. per LNK pasirodysiančioje laidoje „Bus visko“ atviravo Sandra.

Moteris prisipažino, kad nuo pirmos pažinties dienos Dario nuo jos neslėpė savo finansinės situacijos, o jų pirmasis automobilis tik juokais buvo vadinamas „Ferrariu“.

„Turėjom seną „Opelį“, kuris taip garsiai dirbdavo, kad iš toli girdėjosi, kad mes atvažiuojam. Draugai juokais vadindavo jį „Ferrariu“. Prireikė devynerių metų, bet šiandien mes turime tikrą „Ferrarį“ savo garaže”, – apie savo sėkmę „Bus visko“ laidai pasakojo Sandra.

Laidoje Sandra atvėrė savo naujų, net 1600 kvadratinių metrų namų duris Dubajuje. Parodė dvidešimt penkių metrų baseiną, tarnų kambarius ir savo prabangius automobilius, tačiau nesigėdijo prisiminti ir praeitį. Vienkiemyje užaugusi mergina žino, kas yra skurdas, priklausomybių turintis tėvas ir vieniša, vos galą su galu sudurianti mama, kuri dėl geresnio vaikų rytojaus išvyko į Vokietiją dirbti valytoja.

„Bet aš visada norėjau būti princese, – šypsosi Sandra. – Mes gyvenom labai skurdžiai. Po Kalėdų eglute su broliu gaudavom mamos megztus žaislus. Mokyklos valgykloje valgėm su talonėliais ir nuolat kentėm bendraamžių patyčias. Dėl to esu pakeitusi net keturias mokyklas“.

Vokietijoje Sandros mama stengėsi įsitvirtinti kuo greičiau, kad galėtų atsivežti ir savo vaikus. Kai Sandrai buvo keturiolika, į devintą klasę jau ėjo Vokietijoje, ten ir baigė mokyklą. Pradžioje nežinojusi, kokią karjerą nori pasirinkti, nusprendė dirbti įvairius atsitiktinius darbus, o sutikusi savo dabartinį vyrą, kartu įkūrė statybų kompaniją, kuri šiandien šeimai sukrovė milijonus.

Laidoje „Bus visko“ Sandra prisiminė prieš metus įvykusią akistatą su mergina, kuri mokykloje tyčiojosi labiausiai.

„Grįžau į Marijampolę, apsilankiau prekybos centre ir pamačiau ją, dirbančią kasininke. Kai padaviau pinigus už prekes, ji man suskaičiavo grąžą, sakau jai – gali pasilikti. Ta mergina sugriovė mano vaikystę, tačiau aš šiandien gyvenu svajonių gyvenimą, o ji dirba tai, ką dirba”, – pasakojo Sandra.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai: 8

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:20
01:17
02:19

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką