Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 7d. 14:56

Milijono dolerių verta kova „Išlikime“

Akimirka iš naujojo realybės šou
TV3 nuotr. / Akimirka iš naujojo realybės šou
Žaviuosius Amerikos „Topmodelius” nuo sausio 7 dienos keičia azartiškas realybės šou „Išlikimas”.

Trim prestižiniais „Emmy” apdovanojimais įvertintame šou 16 savanorių gyvenimas paverčiamas rimtu išbandymu. Milijonus žiūrovų prie ekrano pritraukusio „Išlikimo” kūrėjai šiuo metu pradėjo jau 18-o realybės šou sezono darbus, praneša TV3.

Naujausi epizodai Amerikoje turėtų pasirodyti vasario mėnėsio viduryje. TV6 kanalas žiūrovus kviečia prisiminti pirmuosius dalyvius, jų nuotykius, nesėkmes ir laimėjimus. Jau nuo šiandien 16.00 val. šešiolika moterų ir vyrų, pasiryžusių stoti į mūšį dėl išlikimo ir pagrindinio prizo – 1 000 000 dolerių, iškeis aprūpintą gyvenimą į laukinės salos iššūkius.

„Išlikimo” saloje gyvenantys žaidėjai dalijami į dvi grupes. Dalyviai privalo išmokti laukinėmis sąlygomis ne tik išgyventi, bet ir dirbti, burtis į draugišką komandą. Maistas, vanduo, šiluma ir geresnės gyvenimo sąlygos kiekvienam iš šešiolikos „Išlikimo” žaidėjų priklauso nuo to, ar juos lydi sėkmė įveikiant laidos kūrėjų pateiktas užduotis. Pralaimėjusios komandos narys yra atiduodamas teismui ir jam gresia išvykimas iš salos. Už laimėtas užduotis dalyviai gauna privilegijas – gardų valgį, geresnes gyvenimo sąlygas, skambutį namo. Įvairiomis skatinimo priemones komanda priverčiama vienytis ir stengtis įveikti priešininkus.

Realybės šou „Išlikimo” nuotykiai prasideda šiandien, sausio 7 dieną, 16.00 val. tik per TV6!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką