Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gegužės 15d. 10:41

Mindaugas Murza įkalbėjo žmoną iš Zlatos virsti Aukse

Mindaugas ir Zlata Murzos
LNK nuotr. / Mindaugas ir Zlata Murzos

LNK gyvenimo būdo laidos „Neišgalvoti gyvenimai“ žurnalistams paskyręs susitikimą vienoje iš gražiausių Šiaulių vietų, Mindaugas Murza atvyko kartu su savo žmona. Lietuvoje Zlata Rapova-Murzienė gyvena tik šiek tiek daugiau nei mėnesį ir pagaliau yra pasiruošusi pirmam atviram interviu.

Tiesa, šį  pokalbį vis teko atidėlioti. Nes netikėtai paaiškėjo, jog iš Rusijos į Šiaulius Murzos žmona atvažiavo  paskutiniosiomis nėštumo dienomis.  O po  sudėtingo gimdymo  ji netikėtai atsidūrė reanimacijoje.  Betgi  dabar,  kai didžiausi išbandymai jau praeity, ir pati Zlata, ir Mindaugas, pasiryžę papasakoti apie tai, kaipgi jie  gyvena. Ir ko teko atsisakyti dėl bendros laimės.

„Jis pats geriausias vyras – mielas, švelnus, dėmesingas, rūpestingas. Tiesiog idealus vyras. Ir kaip tėvas jis idealus. Man labai pasisekė“, – komplimentų Mindaugui Murzai negailėjo jo sutuoktinė Zlata. Keturiasdešimt trejus savo gyvenimo metus Zlata Rapova praleido Rusijoje, Maskvoje, ištekėjusi nebuvo. Tačiau susituokusi su nacionalistu Mindaugu Murza, be išlygų priėmė vyro reikalavimus. Vienas iš jų – tobulai išmokti mūsų kalbą ir ateityje su visais bendrauti vien tik lietuviškai.

Maža to, Zlata sutiko pasikeisti savo vardą. Ir dabar Mindaugas, jų draugai bei šeimos nariai ją vadina Aukse.  Moteris turėjo susitaikyti ir su tuo, kad turės palikti savo namus Maskvoje, palaipsniui išsižadėti solidžios karjeros, gero atlyginimo ir suprasti, kad nepaisant visų tų aukų, Mindaugui ji visada bus... antroje vietoje. „Mano žmona negali būti priešiška mano politinei veiklai. Neįmanoma, kad, kovodamas su išoriniais priešais, priešininką turėčiau ir šeimoje“, – sakė Mindaugas Murza.

Išskirtinis Mindaugo ir Zlatos Murzų interviu jau šio antradienio vakarą 20.25 val. gyvenimo būdo laidoje „Neišgalvoti gyvenimai“ per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką