Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 spalio 29d. 11:41

Mindaugas Papinigis gavo vaidmenį britų siaubo komedijoje: filmavimas vyko Lukiškių kalėjime

Mindaugas Papinigis
Serialo kūrėjų nuotr. / Mindaugas Papinigis

Prieš pat Heloviną, spalio 29 d., britų televizijos kanalas ITV2 pristato pirmąją siaubo komedijos „Ghost Bus Tours“ (režisierius ir vyr. prodiuseris Benas Wilsonas) seriją. Joje bus galima išvysti ir žinomą lietuvių aktorių Mindaugą Papinigį.

„Ieškojome Rytų Europoje aktoriaus, kuris galėtų būti ir juokingas, ir baisus, ir meilus, ir šiek tiek pašėlęs!“ – įspūdžiais apie vieno pagrindinių personažo Antono paieškas dalinosi filmavimo komanda.

Lietuvių aktorius Mindaugas Papinigis kūrėjų lūkesčius ne tik pateisino, bet ir pranoko su kaupu.

„Mums pavyko rasti šį ekscentrišką žmogų, kuris myli vėles ir baisius žmones!“ – džiaugiasi kūrėjai.

VIDEO: Horror comedy GHOST BUS TOURS - Trailer - Guide Mindaugas Anton Papinigis

Paprašytas pasidalinti įspūdžiais apie rugpjūčio pabaigoje vykusį filmavimą, Mindaugas Papinigis pirmiausiai pasidžiaugė, kad bendradarbiavimas su „Baltic Actors“ agentūra duoda rezultatų, net ir tokiais sudėtingais laikais. Dėl pandemijos kino pramonė išgyvena ne pačius geriausius laikus visame pasaulyje.

Serialo įvadinės serijos siužetas pasakoja apie tai, kaip trys UK įžymybės – reperė Lady Leshurr, komikas Darrenas Harriottas ir realybės šou žvaigždė Jordanas Daviesas – vaiduoklių medžioklės misijoje vyksta į vieną iš labiausiai dvasių persekiojamų Rytų Europos vietų: Keroto kalėjimą, kur turi iškviesti ir nufilmuoti vėles.

Jų gidas Antonas, kurį įkūnijo Mindaugas Papinigis, supažindina herojus su faktu, kad ši vieta – ne pramogų parkas. Čia kalėjo tūkstančiai vyrų. Dėl maisto stygiaus, šalčio ir blogos medicininės priežiūros šimtai jų mirė. Iki šiol tamsiuose koridoriuose aidi kankinių ir kankintojų balsai, o beviltiškai besiblaškančios sielos ieško, su kuo pabendrauti.

Filmavimas vyko Lukiškių kalėjime, kurį lietuvių aktorius vadina unikalia vieta.

„Yra skirtumas, kai statinys – tikra įkalinimo įstaiga, o ne studija, pritaikyta filmavimui. Kalėjimuose teko filmuotis ir anksčiau, tačiau Lukiškės – išskirtinai nejauki vieta. Ten būti tikrai nebuvo smagu ir aš nuoširdžiai bijau patekti į kalėjimą.“

Scenarijaus autorius, filmo režisierius ir prodiuseris Benas Wilsonas Mindaugui Papinigiui padarė didelį įspūdį.

„Susipažinau su profesionaliu filmavimo aikštelės elgesio modeliu, su kuriuo man dar nebuvo tekę susidurti. Visi aktoriai savo vaidmenyse turėjo būti ne tik paties filmavimo metu, bet visą laiką, kol buvo aikštelėje.

Bendravimas tarpusavyje vyko taip: jeigu aš sakau, jog valgau akmenų šaltieną, tai visi likę turi tuo šventai tikėti. Viskas turėjo būti tikra ir nesuvaidinta. Metodas, kad aš neišėjau iš personažo ir visas tas dienas buvau Antonas, leido labai įsigyventi į šią istoriją.“

Šiltais žodžiais aktorius atsiliepia ir apie britų kolegas, su kuriais teko filmuotis.

„Pradžioje buvo nedrąsu, kaip tokioms įžymybėms kaip Lady Leshurr, Darrenui Harriottui ir Jordanui Daviesui viskas čia atrodys, kaip jie elgsis? Tačiau tai – visiški savo srities profesionalai. Nuolat jaučiau iš jų pusės palaikymą ir teigiamas emocijas.“

Siaubo komedijoje „Ghost Bus Tours“ nusifilmavęs Mindaugas Papinigis spalio 31 d. tikisi praleisti ilsėdamasis lovoje bei žiūrėdamas įdomius Helovino filmus ir labai skatina visus kitus žmones per Vėlines nevažiuoti viešuoju transportu, kapinių lankymą atidėti bent dviem savaitėms ir pasilikti namie.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:00:04
01:26
01:59:13

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką