Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 28d. 14:08

Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė – apie jųdviejų santykius, kuriuose vienas kitą papildo

Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai turės galimybę susipažinti su mus valdančiais gamtos elementais, o galbūt ir atpažinti, kurie iš jų vyrauja kiekviename iš mūsų. Ugnis, vėjas, žemė, vanduo, o galbūt net keli elementai viename? Apie tai išsamiau papasakos šiuose elementus mumyse per jogos prizmę tyrinėjantys Milana Jašinskytė bei Mindaugas Rainys

Vėjas įkvepiantis ugnį

„Aš esu vėjas. Man norisi visur lėkti, kuriu daug planų, dar daugiau svajoju, renku informaciją iš įvairių šaltinių ir skirtingų pasaulio kampelių“, – pasakoja Milana. „O aš esu ugnis, nes mane įkvepia vėjas“, – nusišypso Mindaugas Rainys, leisdamas suprasti, kad tas vėjas – tai Milana.

„Nors savyje randu ir daug vandens savybių: sugebu pratekėti ir išlikti įvairiausiomis sąlygomis“, – susimąsto Mindaugas, o Milana jį papildo. „Vanduo Mindaugo asmenyje labai ryškus tuo, kad jis nori visus „palaistyti“ ir visais pasirūpinti. Jam gera, kai kitiems gera, todėl jis visada stengiasi dėl aplinkinių: kad kiekvienas būtų pamaitintas, pamigdytas, nuramintas ir laimingas“, – su meile apie Mindaugą pasakoja Milana.

Žemė, pasak Milanos, yra labai rami. „Žemės žmonės niekur neskuba, jie yra praktiški ir jiems sekasi buityje: skaičiuoti, tvarkyti dokumentus ir vykdyti konkrečias užduotis“. Jogos seminaruose, kuriuose veda Milana ir Mindaugas, žmonės mokosi savyje pajusti šiuos žemės elementus ir galbūt net juos subalansuoti. „Pavyzdžiui, specialūs kvėpavimo pratimai gali padėti savyje atrasti žemę, o tuo pačiu ir ramybę“, – paaiškina Milana.

Asmeninio albumo nuotr./Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys Šri Lankoje
Asmeninio albumo nuotr./Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys Šri Lankoje

Kaip galima gyventi be jogos?

Nors Milana ir Mindaugas susipažino šokių projekte, šiandien juos labiau vienija joga. „Nuolatos kalbamės apie technikas ir dvasinius patyrimus. Ir aš manau, kad yra nuostabu, jog tai rūpi mums abiems. Jei rūpėtų tik vienam, būtų nelengva vienas kitą suprasti. Tiesiog vienam vidinis pasaulis rūpėtų daugiau, o kitam mažiau“, – pasakoja Milana.

„O šiaip neįsivaizduoju savo gyvenimo be jogos. Tada, kai jos dar nepraktikavau, viskas atrodė ir taip gerai. Bet dabar, jeigu reikėtų viską nutraukti, neįsivaizduočiau kaip gyventi“.

Mindaugo atvejis paprastesnis: „Kur vėjas (Milana) papučia, ten aš (ugnis) ir linkstu. Papūtė lankyti jogą – einu jogon. Siūlytų eiti į gatvės šokius – būčiau ėjęs į gatvės šokius“, – juokiasi Mindaugas ir papildo, kad iš tikrųjų joga jam davė taip pat labai daug. „Aš net nekalbu apie geresnę savijautą ar susitvarkiusią mitybą. Atsirado ir dar rimtesnių pokyčių. Pavyzdžiui, aš iki jogos labai norėjau pakeisti kitus žmones. Neretai pykdavau ant jų, ne visada suprasdavau. O joga išmoko pamilti žmogų, koks jis yra ir nesiekti jo pakeisti. Tai labai padeda gyvenime“.

Asmeninio albumo nuotr./ Milana Jašinskytė, Mindaugas Rainys
Asmeninio albumo nuotr./ Milana Jašinskytė, Mindaugas Rainys

Jogą galima derinti su šokiu

„O kaip joga dera su, atrodo, tokio skirtingo temperamento veikla – šokiu?“, – paklaus laidos vedėja Kristina Rimienė. „Puikiai! Aš šokdama darau jogą ir darydama jogą šoku. Noriu ištobulinti šią sistemą ir dalintis ja su kitais“, – savo planus išduos Milana, kuri iki šiandien yra ir profesionali šokėja. „Tik manęs nebemokina šokti. Na, bet ir aš jos renginių vesti nemokinu“, – nusijuoks Mindaugas.

Šį sekmadienį, 10 val. TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ bus galima pasisemti ne tik įkvėpimo tobulėjimui, bet ir idėjų, kaip pasveikinti mamą Motinos dienos proga: rubrikoje „Floristinis desertas“ laidos vedėja ir floristikos dizainerė Kristina Rimienė sukurs puokštę būtent mamai, o rubrikoje „Patarimas“ bus galima pasisemti idėjų dovanai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką