Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mindaugas Stasiulis: „Apie didžiausius bėdžius žinome mažai“

Mindaugas Stasiulis
TV3 nuotr. / Mindaugas Stasiulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Tik ištikimiausi TV3 televizijos ir radijo laidų vedėjo Mindaugas Stasiulio gerbėjai žino, kad šis žodžio kišenėje neieškantis vyras yra neabejingas poezijai. Jau šį penktadienį Mindaugo talentą pirmą kartą įvertins visa Lietuva. UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ metu žvaigždė „aštriais“ filosofiniais ketureiliais atskleis lietuviškų svajonių paradoksus ir pakvies atverti širdį vargstančioms Kambodžos šeimoms.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Dalyvausiu labdaros renginyje, kadangi man taip liepė“, – šypteli M.Stasiulis. „Iš tiesų tai dažnai susimąstau apie labdaros ir gerumo reikšmę. Kodėl būtent Kambodža, jei ir pas mus žmonės konteineriuose rausiasi? Šiuo atveju šalis nėra svarbi, juk nesame vieno miško kvartalo šernai. Gyvename globaliame miške, kur viskas su viskuo susiję. Todėl, tai, kas dedasi viename jo kampe, turi tiesioginės įtakos kitam“, – svarsto laidų vedėjas.

Jo teigimu, tokios gerumo akcijos yra tarsi mūsų pačių veidrodis. „Dažnai dejuojame, kad pas mus viskas blogai. Tačiau žiūrint su kuo lyginsi. Kituose kraštuose ir keli grašiai, kuriuos mes išleidžiame nereikalingiems mažmožiams, gali išgelbėti gyvybes. Viskas priklauso nuo požiūrio, nuo žvilgsnio į save ir kitus. Kambodža yra simbolis, galintis parodyti, ar esame jautrūs kitų nelaimei“, – sako M.Stasiulis.

Saulėno personažu išgarsėjęs vyras prisipažįsta, kad savo pasirodymu nori kiek „paprotinti“ žiūrovus ir patį save. „Manome, kad gyvename prastai daugiausiai dėl to, kad lygiuojamės į turtinguosius. Tačiau apie didžiausius bėdžius žinome labai mažai. Manau, kad šis renginys bent iš dalies pakeis tokį mąstymą ir paskatins ne vieną žiūrovą pažvelgti plačiau, pasižiūrėti į save su ironijos doze“, – sako UNICEF šou dalyvis.

Apie tai, kad UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ aštresnių žodelių nepritrūks, liudija ir renginyje nuolat šmėkščiosiantis Šinšilas. Seną gerą Vytauto Šapranausko personažą antram gyvenimui prikėlė Kambodžos šeimų vargas. „Atsiėmiau savo kailiuką iš aukštosios mados dizainerių specialiai šiai progai. Kadangi ir mano pensija maža, solidarizuojuosi su tolimos šalies vaikučiais ir jų mamytėmis“, – sako Šinšilą vaidinantis aktorius.

Pasak Vytauto Šapranausko, Šinšilas savo komentarais pagerbs kiekvieną, pasirodysiantį scenoje. „Kadangi esu labai intelektualus, jaučiu pareigą išlieti erudiciją savo komentarais apie mūsų žvaigždūnus ir žvaigždūnes. Aš juk nė ką prastesnis. Dar sulauksite ir mano poezijos. Žiūrėk, perspausiu ir patį Mindaugą Stasiulį“, – viliasi Šinšilas.

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ – tai unikalus Lietuvoje projektas, rengiamas remiantis švedų pavyzdžiu, kai apie blogus dalykus kalbama per humoro prizmę. Renginyje dalyvaus būrys scenos žvaigždžių: linksmasis scenos veteranas Artūras Orlauskas, dainininkas Mantas Jankavičius, Deivydas Zvonkus, Karina Krysko, Marijonas Mikutavičius, Jurgita Jurkutė bei daugelis kitų.

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ žiūrovai išvys jau spalio 21 d., penktadienį, 19.10 val. TV3 eteryje.

Kodėl būtent Kambodža?

Kiekvieną dieną Kambodžoje nuo lengvai išvengiamų ligų, tokių kaip viduriavimas ir plaučių uždegimas, miršta 100 vaikų, o iš 100 000 gimdyvių miršta 461. Tai sudaro beveik 40 000 beprasmių mirčių kiekvienais metais, neigiamai paveikia šeimas, bendruomenes ir ypač vaikus, kurių motinos miršta gimdydamos. Kambodža kartu su Laosu yra dvi skurdžiausios valstybės Azijoje. Vienas iš trijų Kambodžos

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką