Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mingailė ir Mantas Kalniečiai: „Dabar gyvename laimingiausius savo gyvenimo metus“

Mingailė ir Mantas Kalniečiai su dukra Grete
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Mingailė ir Mantas Kalniečiai su dukra Grete
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Mingailė (27) ir Mantas (26) Kalniečiai pripažįsta, kad tokių šeimų kaip jų, kuriems svarbios tradicinės šeimos vertybės, šiais laikais nebėra daug. Abu panašiai išauklėti, neišpuikę, paprasti, turintys tvirtą požiūrį į santuoką, šeimą, į vaikus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Taip viskas stebėtinai sutapo – tarsi senų seniausiai būtų buvę artimi. Mingailė laiko visus namų kampus, o Mantas rūpinasi, kad tuose namuose nieko nepritrūktų.  „Dabar gyvename laimingiausius savo gyvenimo metus, mylime vienas kitą, mums nereikia galvoti, ką vaikams duoti valgyti ir kuo apšildyti namus. Draugų ir artimųjų – daug, visi sveiki...“ – džiaugiasi pora.

Graži šeima rudenį laukia šeimos pagausėjimo. Jų pirmagimei Gretei gruodį sueis treji. „Atidavėme jai tiek meilės, kiek tik galėjome, – prisipažįsta abu. e– O dabar ji labai laukia brolio...“ Kai Mantas ir Mingailė dar nebuvo susituokę ir tik kalbėjo apie šeimą, vaikų klausimu sutarė: jų bus, ir tikriausiai – daug. Neslepia, kad norėtų keturių. „Visada norėjome didelės šeimos. Patys esame kilę iš didelių šeimų – po tris vaikus, ir tai mūsų nė kiek negąsdina... Dar kai su Mantu draugavome ir kalbėdavome, jog susilauksime daug vaikų, visi juokdavosi: „Gims pirmas, ir praeis tas noras... Na, po antro tai jau tikrai praeis!“ Bet mes tvirtai tikime, kad nepraeis!“ – įsitikinusi Mingailė.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką