Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 09 24, 19:29

Mios ir Zvonkės konfliktas sulaukė ir politologų dėmesio (video)

Visai Lietuvai aptarinėjant skandalingą įvykį - pop dainininkių Natalijos Zvonkės ir Mios Pilibaitytės muštynes, pasaulį kitaip matantys LNK „Dviračio šou“ personažai Mia ir Zbonkė nutarė „įvažiuoti“ į šią istoriją ir pateikti trečią įvykio versiją. Beje, skandalui įgaunant pagreitį, šia istorija susidomėjo ne tik visokios nerimtos laidos, bet ir rimti politologai Sūrskis su Mauzeriu. Jų diskusija – trečiadienį, per „Dviračio šou“.
Natalija Zvonkė
Natalija Zvonkė / TV3 nuotr.

N.Zvonkė ir Mia kol kas neplanuoja susitaikyti ir abi skirtingai aiškina muštynių priežastis – kaltina viena kitą. Mios versija: „Patyriau kūno sužalojimus. Zvonkė mane sumušė“. Zvonkės versija: „Mia mane įžeidė ir apšmeižė. Patyriau moralinę žalą“.

Merginoms besiginčijant, „Dviračio šou“ pateikė dar vieną įvykio, iš kurio išpūstas didžiulis burbulas, versiją: „Mia ir Zvonkė susimužė dėl dėmesio stokos. O labiausiai nukentėjo vargšas Stano, norėjęs netradicinių vestuvių ir reklamos, o gavęs šešėlį ir tradicines vestuves, kuriose netrūko kraujo ir nagų laužymų“.

Pateikiame „Dviračio šou“ Mios ir Zbonkės pokalbio ištrauką bei peliukų Sūrskio ir Mauzerio pasvarstymus.

Mia: Tiesą pasakius, Natalija, tai tu ten iš tikrųjų mane per stipriai pastūmei. Ir nagą nulaužei, visus du. Ir įdrėskei iki kraujo!

Zbonkė: Mia, bet tu paklausyk. Kaip tu man į atlapus kibai! Mes gi buvom susitarusios kitaip! Tarėmės viską atlikti švelniau. Gal buvai biški pergėrus ir neapskaičiavai?

Mia: O mėlynės? Tu čia gal neapskaičiavai.

Zbonkė: O kodėl tu mane prie Zbonkaus žiurke pavadinai?

Mia: Aš tave prie Jauniaus vadinau žiurke, o ne prie Zbonkaus. Aš nemačiau, kad jis ten stovi ir viską girdi.

Zbonkė: Ir iš viso, ko tu prie to Zbonkaus lindai?

Mia: Taigi tarėmės, kad lįsiu, ir tu įsikiši.

Zbonkė: Na, gerai, kad tarėmės, bet ko ant jo taip iš karto reikėjo šokt?

Mia: Nieks prie jo nelindo, žiurke tu.

Zbonkė: Ką tu vadini žiurke, karve tu!

(susistumdo)

Zbonkė: Kaip manai, dar filmuoja?

Mia: Dar filmuoja, man rodos...

Zbonkė: Na, dėl viso pikto, dar truputį.

(Stumdosi toliau, po kurio laiko baigia)

Zbonkė: Nu ką, Miačka. Dabar šitas muštynes parodo per televiziją, ir jau lauk skambučių iš laikraščių, įvairių žurnalų, televizijos laidų ir internetų. Reklama – garantuota!

---

Sūrskis: Klausyk, Mauzeri, ar tu rašinėji žinutes su seksualinio pobūdžio namiokais Natalijai Zvonkei?

Mauzeris: Ne.

Sūrskis: Gerai, paklausiu tiesiau, ar tu siuntinėji SMSus pošliatinus dainininkei Miai, dainininkei Sabutytei, dainininkei Pareigytei ir dainininkei Nelly Paltinienei.

Mauzeris: Ne, nerašinėju.

Sūrskis: Tai dėl tavęs nelūš nagai, netikš kraujai ir moterys viena kitai neraus plaukų. Esi pilka pelė. Tau toli iki Zvonkaus.

Mauzeris: Gerai, aš pilka pelė, bet ką Zvonkus gauna rašinėdamas dviprasmiško pobūdžio žinutes?

Sūrskis: Zvonkus, jūsų žiniai, už dviprasmiško pobūdžio žinutes gauna dviprasmiško pobūdžio santykius. Visos ištirpsta gavusios žinią su žodžiais „saulyte, širdele, bučkis“.

Mauzeris: Taip jau ir visos?

Sūrskis: Girdėjau, kad dėl Zvonkaus žinutės nesusileido tik Dalia Grybauskaitė, Aušrinė Marija ir Kazimira Danuta Prunskienė.

Mauzeris: Zvonkus ir joms rašė?

Sūrskis: Zvonkus rašė visoms, kurias matė per televizorių. Pamato Zvonkus vyriausybės posėdį ir rašo Prunskienei: „Labas, bučkis, gerai atrodai, zuiki. Kostiumėlis – superinis.“ Po kiek laiko Kirkilas rėkia: „Kazimira, trečią kartą klausiu, kaip sekasi pienininkams turtus krautis, o jūs telefoną maigot.“

Mauzeris: O tai Zvonkė kaip nors reaguoja į tokius vyro hobius?

Sūrskis: Visa laimė, kad Prunskienė nebuvo Stano vestuvėse. Būtų ne tik nagai nuskraidę...

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką