Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 25, 16:16

Mirė fotografo Mariaus Jovaišos močiutė: šiemet sutiko 100 metų jubiliejų

Žinomo fotografo Mariaus Jovaišos šeima išgyvena netektį – lapkričio 24 d. mirė 100 metų jubiliejaus sulaukusi močiutė Stefa Jovaišienė.
Marius Jovaiša su močiute
Marius Jovaiša su močiute / Asmeninio albumo nuotr.

Apie netektį vyras pranešė socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Nugyvenusi daugiau nei šimtmetį trukusį nepaprastai gražų gyvenimą, mus paliko brangioji močiutė Stefutė Jovaišienė. Atsisveikinimas vyks šeštadienį (lapkričio 27 d.) 10:00-14:00 Laidojimo rūmuose Vilniuje, Olandų gatvėje“, – rašo M.Jovaiša.

Vasario mėnesį Stefutė buvo atšventusi 100 metų jubiliejų. Ta proga anūkas jai skyrė jautrius žodžius.

„Mūsų brangiausiai močiutei Stefutei Jovaišienei – 100 (taip, šimtas!) metų.

Kokie mes laimingi, kad ji vis dar su mumis! Aplink močiutę sukasi visas mūsų didelės šeimos gyvenimas, laukiame, kada vėl aplankysime ją jaukiuose namučiuose Antakalnyje. Būdama tokio įspūdingo amžiaus, močiutė iki šiol kasdien po porą valandų skaito, išlaikė tvirtą švarią atmintį, telefonu nuolat apskambina artimuosius, prieš eidama miegoti pasimeldžia už visus savo vaikus, vaikaičius ir provaikaičius, linkėdama mums ramybės ir sveikatos.

Paklausta, kaip pavyko pasiekti šimtą metų, močiutė sako: „Jūs visi man buvote labai geri, nekankinote ir neskriaudėte manęs, dėl jūsų meilės ir gerumo aš taip ilgai išgyvenau“. Stefutė yra tikras nuoširdumo, šilumos ir kuklumo įsikūnijimas.

Stefutė dirbo lietuvių kalbos ir darbų mokytoja, jos cepelinams niekada nebuvo lygių, o močiutės sugebėjimas iš nieko suruošti puotą ir širdingai priimti svečius buvo tiesiog legendinis, matyt, todėl senelių namuose visada būdavo tiek daug gyvybės.

Močiutė su seneliu Leonu santuokoje ir santarvėje nugyveno per 70 metų, kaip gaila, kad seneliui pritrūko tik kelių metelių, kad ir jis kartu būtų įžengęs į antrąjį savo šimtmetį.

Mylime, švenčiame, didžiuojamės ir laukiame karantino pabaigos, kad nebe per online konferenciją (taip, močiutė ir tą moka!), o gyvai visi galėtume aplankyti, apkabinti, atšvęsti ir prisikirsti dangiško skonio žagarėlių“, – tąkart rašė M.Jovaiša.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką