Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 4d. 09:19

„Mis Lietuva 2010“ Gritė Maruškevičiūtė parodė vizažistės talentą

G.Maruškevičiūtės vizažo modelis
BeScouted nuotr. / Gritės Maruškevičiūtės vizažo modelis

2010-ųjų Mis Lietuva Gritė Maruškevičiūtė, profesionali vizažistė, efektingu makiažu papuošė merginą, kuri laimėjo fotosesiją grožio ir mados bendruomenei skirto interneto portalo BeScouted organizuotame konkurse. Modelio patirties turinti Gritė ir pati neatsispyrė fotoaparato blykstėms bei įsiamžino gundančioje fotosesijoje.

Pirmiausia G. Maruškevičiūtė atsakingai ruošėsi jai patikėtai užduočiai ir pasiruošė keletą eskizų, kaip galėtų atrodyti merginos makiažas. Sumanyta daryti egzotišką, arabišku stiliumi įkvėptą grimą. Vietoje viskas dar buvo koreguojama, kad rezultatas pranoktų lūkesčius.

Kaip pasakojo G.Maruškevičiūtė, makiažas, grimas – yra jos stichija. Tad kiekviena darbo diena teikia malonumą. „Juk, kai darai tai, ką labiausiai mėgsti – ateina didžiausia sėkmė,“ – tvirtai įsitikinusi mergina. Todėl, kai atėjo žinia, kad konkurso nugalėtojai  reikės daryti makiažą – Gritė nė kiek nesutriko, nors ir susidūrė su sunkumais.

„Šį kartą fotosesijai plaukų stilistę radome ne taip greitai kaip norėtųsi, tačiau startavus BeScouted sistemai, tikiu, kad žymiai palengvinsime savo darbą. Bus paprasta surasti, ne tik reikiamą dieną laisvą žmogų, bet ir, svarbiausia, profesionalų specialistą,“ – šypsodamasi pasakojo Gritė.

Po ilgų darbo valandų makiažo krėsle įgyvendinus visus kūrybinius užmojus, atėjo ir pačios Gritės eilė. „Nuostabi atmosfera, kai dirba jėgų ir laiko negailintys savo sričių profesionalai – plaukų stilistai, fotografai, todėl tiesiog negalėjau atsispirti galimybei ir pati nusifotografuoti,“ – fotosesijos užkulisius šypsodamasi atpasakojo G.Maruškevičiūtė.

BeScouted nuotr./Gritė Maruškevičiūtė
BeScouted nuotr./Gritė Maruškevičiūtė

BeScouted idėjos autorius ir portalo sumanytojas Deividas Leilionas, paklaustas, kodėl pirmajai konkurso fotosesijai pasikvietė būtent Gritę, sakė, kad tai lėmė jos aukšta kompetencija. „Siekiame suburti geriausius savo srities profesionalus, o Gritė būtent tokia, - šypsojosi Deividas. – BeScouted kiekvienas grožio ir mados industrijos dalyvis – modelis, fotografas, visažistas, stilistas ar nuotraukų retušuotojas turės galimybę būti surastas bet kuriame pasaulio kampelyje bei paskelbti apie savo organizuojamas fotosesijas.“

BeScouted nuotr./Gritė Maruškevičiūtė
BeScouted nuotr./Gritė Maruškevičiūtė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką