Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 17d. 17:08

„Modus Dance“ vadovė Viktorija Nenartovič susilaukė dvynukų: gimė berniukas ir mergaitė

Viktorija Nenartovič su savo dvynukais; akimirka iš vestuvių
Asmeninio albumo ir 15min nuotr. / Viktorija Nenartovič su savo dvynukais; akimirka iš vestuvių

Prieš dvejus metus Vilniaus Katedroje prisiekę amžiną meilę, šiandien Vilniaus šokių studijos „Modus Dance“ įkūrėja Viktorija Nenartovič su sutuoktiniu Jevgenijumi Babincevu džiaugiasi išsipildžius jų didžiausiai svajonei. Visai neseniai šeimą aplankė gandrai – jiems gimė dvynukai.

Viktorija ir Jevgenijus ant rankų sūpuoja berniuką ir mergaitę, ir neslepia, kad sunku žodžiais apsakyti, kokią laimę jie jiems atnešė.

Nors ir pripažįsta žinoję, kad gimus dviem stebuklams gyvenimas apsivers aukštyn kojomis, abu sako neįsivaizduojantys, kaip anksčiau gyveno be jų.

„Klausdavau vyro, ar jis supranta, kad greitai tapsime tėvais, ar gali patikėti, kad turėsime dukrą ir sūnų, o jo visada atsakymai buvo: „Ne, negaliu suprasti“. Ir abudu juokiamės“, – pasakoja Viktorija.

Taip smagiai sutuoktiniai sugalvojo ir dvynukams vardus, tačiau kol kas panoro juos išlaikyti paslaptyje.

„Kadangi turiu „Modus Dance“ šokių studiją, tai ir vaikų vardus parinkau M ir D inicialais. Reikia gi vėliau studiją jiems perduoti“, – juokiasi choreografė.

Vaikų sutiktuvių vakarėlio akimirkos – vaizdo įraše:

VIDEO: MODUS DANCE Baby shower

Visai neseniai žinoma choreografė Viktorija taip pat pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji per 15-ąjį šokių studijos gimtadienį su vyru visam kolektyvui atskleidė, kokiomis džiugiomis nuotaikomis jie gyvena.

„Nesitikėjau, kad sužinoję naujieną visi verks, – sako Viktorija. –Supratau, kad mano vaikai, dar būdami pilve, jau yra mylimi ir labai laukiami. Mokiniai dažnai apkabindavo mane, mano pilvą, šnekėdavo su dvynukais, o aš tik braukdama ašarą šypsojausi“.

Ir nors susikurti nuosavą studiją nebuvo lengva, Viktorija pripažįsta, kad sunkiausi išbandymai dar laukia.

„Dabar supratau, kad sunkiausia profesija yra būti mama. Esu be galo dėkinga Santariškių ligoninės seselėms, kurios mane visko išmokė“, – sako choreografė.

Asmeninio albumo nuotr. /Jevgenijus Babincevas ir Viktorija Nenartovič
Asmeninio albumo nuotr. /Jevgenijus Babincevas ir Viktorija Nenartovič

15min primena, kad Viktorija ir Jevgenijus aukso žiedus sumainė 2017-ųjų metų rugpjūtį, o už pažintį, kuri galiausiai buvo vainikuota santuoka, jiedu dėkoja likimui.

Pora susipažino jiems abiem sunkiu laiku – buvo ką tik po išsiskyrimų. Tuo metu nė vienas apie naujus santykius net pagalvoti nenorėjo, tačiau susipažinus ir kritus į akį – nebebuvo kur dėtis.

„2014-ųjų vasarį mane draugė išsitempė į naktinį klubą prasiblaškyti, Jevgenijaus situacija buvo tokia pati – jį į klubą pasikvietė draugai. Juokinga tai, kad pirmą vakarą jam reikėjo pasistengti, jog aš atkreipčiau į jį dėmesį, o kai man jau jis jau pradėjo patikti – dėl antrojo pasimatymo turėjau stengtis aš. Tiksliau – jis mane pakvietė į kiną ir pamiršo...Nors sakiau, kad noriu pailsėti po ankstesnės draugystės, visgi Jevgenijus mane labai sužavėjo“, – šypsodamasi prisiminė V.Nenartovič.

Nepabijojusi vėl pradėti rimtą draugystę, Viktorija sako nė akimirkos nesigailėjo. „Kai mes apsigyvenome kartu, kai pamačiau, koks jis yra buityje, sau pasakiau – turbūt Jevgenijus yra vienintelis laisvas, puikus vyras, kurį privalau griebti. Mes abudu taip mėgstame juoktis, mums kartu taip linksma, taip gera. Tiesą sakant, jis vienintelis iš vyrų, susitaikęs su mano darbo grafiku. Jevgenijus mane visapusiškai palaiko ir netgi pats šoko vienu metu! Jis vyksta į kiekvieną čempionatą, mano mokiniai jį be galo myli... Man tikrai pasisekė“, – džiaugėsi ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Modus Dance“ vadovės Viktorijos Nenartovič vestuvės: hiphopas Katedros aikštėje ir išpuošti bišonai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką