Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 21d. 18:30

„Mokinukė“ Kristina Šerkšnienė su vyru susituokė antrą kartą: suknelę siuvo Simona Nainė

Kristina Šerkšnienė ir Andrius Šerkšnas
Jolantos Rutkauskienės ir asmeninio albumo nuotr. / Kristina Šerkšnienė ir Andrius Šerkšnas

Prieš daugiau nei 13 metų pirmosiomis žinutėmis apsikeitę grupės „Mokinukės“ narė Kristina Lepšytė-Šerkšnienė ir jos vyras Andrius Šerkšnas galiausiai nusprendė, kad amžiną meilę norėtų prisiekti ir prieš Dievą. Pora 2013 metais susituokė santuokų rūmuose, tačiau tada neturėjo nei vestuvinių žiedų, nei pačios šventės. Šį kartą ne tik nusprendė prisiekti bažnyčioje, bet ir surengė nepamirštamą šventę sau ir šeimai.

Sutuoktinius prieš 13 metų suvedė tuo metu su Kristinos broliu draugavusi Andriaus sesuo. Mergina sumanė du visiškai nepažįstamus ir vienišus žmones suvesti ir tai padarė paprasčiausiu būdu – žinutėmis. Andriaus sesuo gyrė Kristiną, pasakė daug gražių žodžių ir to vedamas Andrius išdrįso jai parašyti.

„Jis paprasčiausiai parašė žinutę ir pradėjome susirašinėti, daugiau bendrauti. Vėliau jis mane pakvietė susitikti. Susitikome ir daugiau niekada neišsiskyrėme“, – pirmąsias santykių akimirkas prisiminė Kristina.

Vestuvių akimirkos – galerijoje:

Neturėjo vestuvinių žiedų

Kristina prisipažįsta, kad per tiek metų pora nepatyrė didelių išgyvenimų ar net santykių krizių, kurios būtų privertusios susikrauti daiktus ir išeiti iš namų. „Per tą visą laiką nebuvo, kad norėtume skirtis, tačiau, aišku, kažkokių nesutarimų atsirasdavo. Tik neturėjome jokių didelių krizių“, – sako buvusi „Mokinukių“ narė.

Pora amžiną meilę prisieks ne pirmą kartą, jie jau žengė vedybiniu gyvenimu prieš šešerius metus, kai susituokė santuokų rūmuose. Tačiau tada Andrius ir Kristina neketino kelti jokios šventės ir net neturėjo žiedų. Moteris prisimena, kad dauguma žmonių nesuprato, kodėl jie tuokiasi antrą kartą. Anot Kristinos, jie buvo labai jauni ir neturėjo tinkamos finansinės padėties, o ir iš tėvų pinigų prašyti neketino.

Kristinos Šerkšnienės ir Andriaus Šerkšno vestuvių bažnyčioje akimirka
Kristinos Šerkšnienės ir Andriaus Šerkšno vestuvių bažnyčioje akimirka

„Dėl tam tikrų aplinkybių neišėjo vestuvių pasidaryti anksčiau. Kai mes susipažinome, buvome jauni ir dar tik studentai, todėl negalėjome jų padaryti dėl finansinės padėties. Ir tikrai tai nebuvo tas atvejis, kai vestuves kelia tėvai.

Manau, kad dabar yra pats tinkamiausias metas, nes esame abu pakankamai brandūs santuokai, laiko patikrinti ir ištikrinti. Nors, žinoma, niekada negali žinoti, juk visko gyvenime būna, bet aš manau, kad pas mus viskas yra laiku ir vietoje“, – pasakojo Kristina.

Pasipiršo Tenerifės saloje

Andrius būsimai žmonai pasipiršo nepamirštamoje vietoje supant Atlanto vandenynui – Tenerifės saloje. Moteris pasakojo, kad tai įvyko iki pirmosios santuokos, kai jie dar neturėjo vaikų ir Andrius sumaniu būdu priklaupė ant vieno kelio ir paprašė moters rankos.

„Buvo paskutinė atostogų diena Tenerifėje ir jis nusprendė mane nusivesti pasifotografuoti. Daug fotografavomės ir aš sakau: „Žinok, jau pavargau, noriu eiti valgyti“. Tada jis man sako: „Eikim prie vandenyno pasifotografuoti“.

Nuėjome ir jis išsitraukė telefoną, pradėjo filmuoti ir man sako: „Papasakok, kokie įspūdžiai, kaip kelionė“. Papasakojau ir jis man davė telefoną, aš akimirksniu jį pasukau į vandenyną. Tada atsisukau į jį ir jis jau atsiklaupęs ir pasiruošęs man pirštis“, – džiugią dieną prisiminė Kristina.

Jolantos Rutkauskienės nuotr./Kristina Šerkšnienė ir Andrius Šerkšnas
Jolantos Rutkauskienės nuotr./Kristina Šerkšnienė ir Andrius Šerkšnas

Nors ji už vyro tekėjo prieš šešerius metus ir jau spėjo susilaukti vaikų, tačiau vis tiek nepraleido progos sudalyvauti savo mergvakaryje. Kristina teigė, kad prieš tai sulaukė įvairiausių komentarų, kurie nesuprato, kodėl vestuvės ir vėl rengiamos. Vis dėlto šie komentarai nesutrukdė surengti išskirtinio vakarėlio su mylimiausiomis draugėmis.

„Sukūriau specialią grupę, pakviečiau merginas ir iš jos išėjau. Dar prieš tai parašiau tokį įrašą socialiniame tinkle, kad, kaip norit, taip ir pavadinkit, ar tai bus „Mergvakaris“, ar „Mamavakaris“. Tačiau ne pavadinime esmė, aš tiesiog norėjau to vakaro sau, su tomis geromis draugėmis, to gero išėjimo. Man jis buvo labai smagus, nes aš jo niekada neturėjau, tai kodėl vieną kartą gyvenime aš negaliu turėti to tokio merginų vakaro“, – prisiminė Kristina.

Vestuvėms pradėjo ruoštis nuo Ūlos gimimo

Pasirodo, pora vestuvėms pradėjo ruoštis kur kas anksčiau, nei tikėjosi. Visi planai atsirado jau gimus antrai mergaitei, nuo tada Kristina pradėjo rezervuoti įvairias vietas, rado renginių vedėją.

„Tas pasiruošimas prasidėjo ganėtinai seniai, kai gimė mūsų antroji mergaitė. Nuo tada tam tikras vietas rezervavau, radau renginių vedėją ir šiaip viskuo rūpinausi pagrinde aš. Jeigu iškiltų koks nors klaustukas, mes su vyru pasitariame kartu, bet jei reikia kam nors paskambinti, kažką suderinti, tai aš pati viską organizuoju“, – prisipažino Kristina.

Jolantos Rutkauskienės nuotr./Kristina Šerkšnienė ir Andrius Šerkšnas
Jolantos Rutkauskienės nuotr./Kristina Šerkšnienė ir Andrius Šerkšnas

Pora šventės vietą taip pat išsirinko per daug nesvarstydami, nes jau iš anksto turėjo pasiruošę kelis variantus. Pats pirmas variantas Andriui ir Kristinai krito į akį ir šie iškart jį rezervavo. Ir nors moteris teigia, kad šventė nebus didelė ir joje nebus jokių papročių, tačiau į ją pakvietė apie 50 žmonių.

„Tai bus tik patys artimiausi draugai ir šeimos nariai. Tas skaičius gal neatrodo toks super mažas, bet mano vyro šeima labai gausi, yra daug vaikų. Tai sakau, kad vien tik iš jo šeimos bent pusę svečių sudarys jie“, – kalbėdama apie plačią vyro šeimą juokėsi Kristina.

Vestuvinę suknelę kūrė draugė

Paklausus Kristinos, ar jaudinasi prieš būsimas vestuves, ši pabrėžė, kad nerimas kyla ne dėl pačios šventės, bet dėl ceremonijos bažnyčioje. Jai ji labai svarbi, todėl natūralu, kad viso jauduliuko nepavyko išvengti, o ką jau kalbėti apie neramias naktis.

„Yra šioks toks jaudulys, nes ta bažnyčia man yra labai svarbi ir labai jaudinuosi, bijau, kad tik neverkčiau. Pavyzdžiui, vieną naktį man buvo labai sunku užmigti, tos mintys, kad viskas būtų gerai, jog būtų graži ceremonija, kaip ten tos mergaitės. Tikrai jaudinuosi“, – apie nerimą prieš šventę kalbėjo Kristina.

Ji buvo rami tik dėl vieno ir bene svarbiausio dalyko – vestuvinės suknelės. Kristina nusprendė, kad suknelės nesinuomos, nes jai ne tik jos nepatiko, bet ir su jomis jautėsi lyg nesava. Todėl sugalvojo šį atsakingą darbą patikėti draugei bei buvusiai „Mokinukių“ grupės narei Simonai Nainei.

Jolantos Rutkauskienės nuotr./Kristina Šerkšnienė ir Andrius Šerkšnas
Jolantos Rutkauskienės nuotr./Kristina Šerkšnienė ir Andrius Šerkšnas

„Kartu viską apsitarėm, mūsų nuomonės sutapo ir ji man pasiuvo nuostabią suknelę. Aš jau per pirmą primatavimą buvau tokia laiminga, nes prieš tai dar bandžiau į nuomos parduotuves vaikščioti, bet man kažkaip nepatiko tos suknelės, su jomis jaučiausi kaip nesava.

Atvažiavom ir su Simona susitarėm, kad aš noriu suknelės paprastos, bet ne prastos. Ir iš tikrųjų, kai buvo pirmas primatavimas, tai laimė tryško į visus kraštus“, – džiaugėsi Kristina ir pridūrė, kad galutinis variantas iš viso buvo wow.

Kristinos Šerkšnienės ir Andriaus Šerkšno vestuvių bažnyčioje akimirka
Kristinos Šerkšnienės ir Andriaus Šerkšno vestuvių bažnyčioje akimirka

Šventėje koncertuos „X faktoriuje“ dalyvavusi grupė

Panašu, kad sutuoktiniai neketino sukelti ištaigingos šventės, nes neužsakinėjo jokio limuzino ar kokio nors prabangaus automobilio. Andrius ir Kristina nusprendė atvažiuoti savo automobiliu, kurį vairuos pats jaunikis.

„Į vestuves vyksime patys savo automobiliu. Mano vyras vairuos, aš sėdėsiu gale. Tiesiog paprastai, mums tai atrodo visiška smulkmena ir mes nesiruošėm nei nuomot, nei galvot, kas mus veš. Mums tai elementarus ir paprastas dalykas, kurio tikrai nesureikšminame“, – kalbėjo K.Šerkšnienė.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Buvusi „Mokinukių“ narė Kristina Šerkšnienė su vyru Andriumi
Luko Balandžio / 15min nuotr./Buvusi „Mokinukių“ narė Kristina Šerkšnienė su vyru Andriumi

Be to, šį kartą pora nusprendė mūvėti vestuvinius žiedus, tačiau išskirtinio dizaino ar graviravimo nesirinko – bus standartiniai auksiniai žiedai. Jie žiedų per daug nesureikšmina, labiau svarbus pats momentas ir simbolika.

Šerkšnai didesnį dėmesį skyrė dovanoms. Pora sugalvojo, kad svečiai vietoj gėlių jiems dovanotų knygas. „Iš mūsų pusės buvo vienintelis prašymas, kad vietoj gėlių mums svečiai padovanotų knygas. Buvau nufotografavus mūsų knygų lentyną, kad netyčia nenupirktų tų pačių ir sąrašą tų knygų, kurių mes tikrai labai norėtume“, – apie įdomų sprendimą pasakojo Kristina.

Nors moteris teigia, kad šventė nebus didelė, tačiau poros sumanymas dėl muzikos pranoko juos pačius. Jie sugalvojo, kad pačioje šventėje koncertuos ypatingas svečias – „X faktoriuje“ dalyvavusi „Intervalų“ grupė.

„Kai per TV3 rodė „X faktorių“, mes su vyru nusižiūrėjom grupę „Intervalai“, kuri mums labai patiko, nes jie grojo būgnais, gitaromis. Mano vyras labai mėgsta senesnio stiliaus hitus, kuriuos atlieka ši grupė, todėl pas mus ir pakoncertuos“, – išskirtiniu pasirinkimu džiaugėsi Kristina.

Po vestuvių pora nežada iš karto vykti medaus kopinėti, šiais džiaugsmais sutuoktiniai pasidžiaugs tik vėliau. Beje, praeitais metais dukrytės Ulos susilaukę Andrius ir Kristina neatmeta galimybės susilaukti dar vieno vaikelio.

Grupės „Mokinukės“ atsisveikinimo koncerto akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką