Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 16d. 19:07

Monika Šalčiūtė atšventė 21-ąjį gimtadienį: „Pirmąkart tiek išleidau šventei“

Monikos Šalčiūtės gimtadienio akimirka
GertyPhoto nuotr. / Monika Šalčiūtė

Interneto sensacija vadinama Monika Šalčiūtė penktadienį draugams iškėlė savo 21-ojo gimtadienio šventę. Duris į vakarėlį ji atvėrė ir Žmonės.lt skaitytojams.

Nors tikroji M.Šalčiūtės gimimo diena – rugpjūčio 14-oji, ketvirtadienį, savo gimtadienį ji šventė diena vėliau. Dykai gavo patalpas iš trumpam.lt vakarėliui, pasipuošė rožinės spalvos suknele, pasirūpino šventiniu makiažu, kurį padarė profesionali vizažistė, ir... laukė artimiausių draugų ir bičiulių. 

Jų atėjo net 19. M.Šalčiūtė visus pasitiko su vaišėmis, pati buvo puikios nuotaikos. „Gimtadienis buvo labai smagus. Turbūt pats linksmiausias iš visų“, – Žmonės.lt sakė M.Šalčiūtė. 

Anksčiau Žmonės.lt ji sakė per gimtadienį nesitikinti sulaukti dovanų: „Man svarbu žmonės, o ne dovanos. Noriu, kad mano mylimas žmogus taip pat mylėtų mane. Pavyzdžiui, kad draugė mane taip pat laikytų drauge.“

Tačiau minėjo, kad jei jau kas ką dovanos, tai verčiau šį tą praktiško: „Jei kas klausia, ko noriu dovanų, sakau, kad nupirktų ką nors naudinga. Man nereikia blizgučių – geriau jau kokia keptuvė ar naujos užuolaidos. Mėgstu praktiškus dalykus.“

Praktiškų dovanų ir sulaukė: gavo rausvą dulkių siurblį, rausvą lygintuvą, stalo įrankių rinkinį, elektroninį peilį, dar daug daug žaislų, dar daugiau gėlių, šiek tiek kosmetikos. „Nežinau, ar kada buvau gavusi tiek daug gėlių“, – sakė ji. 

Vėliau kompanijos linksmybės persikėlė į Vilniaus centrą: visi it vienas nurūko pašokti viename sostinės naktiniame klube. „Buvo smagu – užsisakiau stalą, tai bent žmonės nelindo fotografuotis... Per visą dieną buvau labai pavargusi. Pirmąkart tiek išleidau šventei, bet nesigailiu. Tai nėra milijonai, bet nemažai kaip man“, – sakė M.Šalčiūtė. 

GertyPhoto nuotr./Monikos Šalčiūtės gimtadienio akimirka
GertyPhoto nuotr./Monikos Šalčiūtės gimtadienio akimirka

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką