Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Monika Šalčiūtė nesibrangina – jos šokių pamoka kainuoja 10 litų

Monika Šalčiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Monika Šalčiūtė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienio vakarą interneto sensacija vadinama TV3 šou „Šuolis“ dalyvė Monika Šalčiūtė Žmonės.lt skaitytojams atvėrė savo šokių studijos „M2“ duris: daugiau nei dvidešimčiai išmokti šokti norinčių merginų ji vedė „Go go show“ šokių treniruotę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šokių pamokas M.Šalčiūtė visiems norintiems veda jau antrus metus, treniruoja ji pačiame Vilniaus centre – prie Lukiškių aikštės. Trečiadienį pašokti su M.Šalčiūte atskubėjo 23 jaunos merginos, viena iš jų tądien prie kolektyvo prisijungė naujai.

„Šiandien su mumis yra naujokė – Liepa“, – apšilimo metu M.Šalčiūtė pranešė kolektyvui. „Labas, Liepa“, – choru su nauja kolege pasisveikino visas kolektyvas. Grupė nedelsiant pradėjo darbą – apšilo raumenis ir ėmė repetuoti išmoktus šokių žingsnelius.

„Šiuo metu šokti mokau tik vieną paauglių merginų grupę, nes paprasčiausiai daugiau neturiu laiko – jį atima pasirodymas televizijos šou. Tačiau artimiausiu metu – nuo kovo mėnesio 24 dienos – imsiu mokyti daugiau žmonių: bursiu vyresnių grupę“, – Žmonės.lt pasakojo M.Šalčiūtė.

Anot šokėjos, jos pamokos domina gausų būrį jaunimo: „Ateina daug žmonių, tačiau kaskart – skirtingai. Kartais ateina 30, kartais – 20 mergaičių. Bet kokiu atveju, tai – didelė žmonių grupė palyginus su tuo, kiek žmonių ateina šokti į kitas studijas.“ Mergina atskleidė, kad vienos jos pamokos kaina – visai maža: tik 10 Lt.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė

M.Šalčiūtė pasakoja, kaip atrodo kiekviena jos vedama treniruotė. „Pradžioje padarome apšilimą: treniruojame viršutinę kūno dalį, liemenį, apatinę. Pašokinėjame, padarome tempimo pratimus ir imame šokti”, – šypsosi.

Mergina pabrėžia, kad paaugles moko specifinio šokio ir prašo nepainioti: „Tai – „Go go show“ stiliaus šokiai, taigi juose yra kompozicija. Tai panašu į tuos šokius, kuriuos „Go go“ šokėjos šoka klubuose, tačiau čia nėra improvizacijos.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė

M.Šalčiūtės treniruojamos šokėjos dalyvauja skirtinguose renginiuose, tačiau čempionatuose ir konkursuose nesivaržo. „Dalyvaujame renginiuose, pasirodome taip pat, kaip ir kitos šokių grupės. Šokame paauglių vakarėliuose, festivaliuose, „Laumės dienose“... Visko net nesuskaičiuosi. Tačiau nedalyvaujame čempionatuose – dauguma jų Lietuvoje yra skirti sportiniams, hiphopo arba tautiniams šokiams, taigi „nepataikome“ į šias kategorijas“, – sako.

Su kolektyvu ji bendrauja ne tik šokių salėje, bet ir laisvalaikiu. „Su vyresnėmis merginomis kur nors važiuojame, leidžiame laisvalaikį. Su jaunesnėmis taip pat bendraujame – einame pasivaikščioti, čiuožinėjame ant ledo. Daug ko prisigalvojame“, – tikina.

Paklausta, kaip pagausėjo jos treniruojamų šokėjų gretos po to, kai tapo žymi, M.Šalčiūtė tikina tiksliai nežinanti: „Ir prieš tai, ir dabar sulaukiu daug norinčių šokti mano grupėje. Daug kas klausia, ar mokiniai pas mane eina tam, kad pašoktų, ar kad mane gyvai pamatytų. Nežinau, kaip yra – neatmetu galimybės, kad dalis atėjusių nori pamatyti mane, tačiau dauguma siekia išmokti šokti. Juk tai – šokių studija: kvaila mokėti pinigus už tai, kad pamatytų mane, kai gali pažiūrėti ir kur nors prie studijos – „pagauti“.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė

 

Komentarai
Temos šokiai, Pamoka
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką