Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 22d. 12:39

Monika Šalčiūtė: „Niekada nebūsiu iki galo laiminga, nes mano vaikai neturės močiutės“

Monika Šalčiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Monika Šalčiūtė

Labai skirtingos, tačiau labai populiarios dviejų kartų atstovės – Kristina Brazauskienė ir Monika Šalčiūtė nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV3 laidoje „Drąsios ir žavios“ atskleidžia, ką veikia laisvalaikiu, kaip pramogauja, kaip joms sekasi namų ruoša, koks jų požiūris į įvairiausius gyvenimo klausimus. Monika dažniausiai dėmesį pritraukia įvairiais išsišokimais, sparnuotomis frazėmis ar pikantiškomis nuotraukomis, tačiau šį, pirmadienio, vakarą M. Šalčiūtė parodys ir kitą – jautriąją savo asmenybės pusę.

Laidoje laukia atviras ir nuoširdus herojų pokalbis. „Ji atsargi, apie pasekmes pagalvoja, jos charakteris tvirtas. Man ji patinka“, – apie Moniką atsilieps Kristina.

K.Brazauskienė Monikai rodys savo ir šeimos jaunystės nuotraukas. „Kai buvau jauna, negalvojau, kad esu graži, bet dabar galvoju, kad „ohoho“! Juk tada viskas buvo be priklijuotų blakstienų, be makiažo, dažų – viskas natūralu“, – kalbės Kristina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kelnaites nuotraukoje parodžiusi Monika Šalčiūtė audrina gerbėjus: vyrai giria, moterys piktinasi

„Mano mama buvo labai graži“, – tars Monika ir parodys savo mamos jaunystės nuotrauką Kristinai. 

TV3 nuotr./Monika Šalčiūtė ir Kristina Brazauskienė
TV3 nuotr./Monika Šalčiūtė ir Kristina Brazauskienė


 Psichologo kabinete M.Šalčiūtė bus atvira: „Mano mama buvo labai gera, geros širdies. Ji mane išmokino kotletukus kepti – gaminti. Nuo mažens tai moku ir džiaugiuosi. Gyvenimo pamokų nelabai spėjau gaut... Mano mama buvo be galo geras žmogus, todėl ir aš išmokau būti geru žmogumi.“

„Ji visada pirmiau duodavo kitam, o po to sau. Jai svarbesni buvo kiti. Net ir elementariose situacijose – kad ir saldainius dalindama. Ji geriau sau neims, nors ir norės. Geriau pati pakentės, bet kažką nupirks ne sau, o dukrai. Savybę rūpintis kitais gavau iš mamos. Ji buvo pirmoji mano gyvenimo mokytoja, pati didžiausia. Niekada nebūsiu iki galo laiminga – mano vaikai niekada neturės tokios nuostabios močiutės...“ – apsiašaros M.Šalčiūtė.

„Mano mamai patinka gerberos“, – parduotuvėje rinkdama gėles kalbės Monika. Mergina vyks aplankyti savo mamos kapo.

Kas iš tiesų nutiko Monikos mamai? Kokie buvo jos paskutiniai žodžiai? Kodėl Monika nėra ragavusi alkoholio ir kodėl slepia savo amžių? Taip pat laidoje – Monikos strėlės Ugniui Kiguoliui. Kaip jis reaguos, išvadintas storu ir nestilingu? Atsakymai – jau šįvakar 21.00 val. laidoje „Drąsios ir žavios“.

TV3 nuotr./Kristina Brazauskienė ir Monika Šalčiūtė
TV3 nuotr./Kristina Brazauskienė ir Monika Šalčiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką