Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Monika Šalčiūtė sulaukė kaltinimų, kad nevaikšto į „Šok su manimi“ repeticijas

Monika Šalčiūtė ir Stasas Savickis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Monika Šalčiūtė ir Stasas Savickis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panašu, kad kol internato sensacija vadinama Monika Šalčiūtė dalyvaus šou „Šok su manimi“, tol kiekvienoje laidoje ir aidės skandalai. Antai šeštadienį vykusioje trečiosios šou laidos transliacijos metu M.Šalčiūtė ir vėl atsidūrė dėmesio centre – darkart susipyko su komisijos nariu Jurijumi Smoriginu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Monika Šalčiūtė ir Stanislavas Savickij trečiosios laidos metu atliko tango, tačiau komisijos nariams jų pasirodymas nepatiko. Pirmoji prakalbo Agnė Jagelavičiūtė: pasidomėjo, koks buvo pasirodymo siužetas. 

O Monika paaiškino: partneris Stanislavas neva buvęs jūreivis, kuris grįžo iš jūros pas mylimąją – Moniką. Rado ją, buvo išsiilgęs, parodė savo meilę. Tik A.Jagelavičiūtei atrodė kitaip: anot jos, M.Šalčiūtė pasirodymo metu buvo panašesnė ne į išsiilgtą mylimąją, bet į „moterį, kuri ima už valandas“.

Tada kalbėjo J.Norvaišienė: šokio profesionalė tikino, kad į tango poros šokis visai nebuvo panašus, o pačiai M.Šalčiūtei reikėtų daugiau pasportuoti. 

Galų gale eilė tarti žodį atėjo J.Smoriginui – jis poros pasirodymą įvertino vienetu iš dešimties. Tiesa, vos J.Smoriginas pabandė išsižioti, M.Šalčiūtė jį užčiaupė: „Nežinau, ką čia tas senukas šneka ir nusiškneka. Turbūt senatviniai marazmai prasideda.“

Bet J.Smoriginas vis tiek pasisakė: tikino, kad M.Šalčiūtė nevaikšto į treniruotes, o jei ten ateina, tai vėluoja daugiau nei valandą. „Ji ne profė, o žvaigždė. Jai turbūt Prezidentė ką nors greitai kultūros duos...“ – kalbėjo Jurijus. O vėliau paklausė: „Tu čia prostitutę vaidinai?“

Tada M.Šalčiūtė pratrūko: „O jūs ką čia vaidinote? Klouną? Ar psichinį ligonį? Jus jaučiate, kaip nusišnekate? Nes vaizdelis ne koks“, – išrėžė. Į klausimus, ar lankosi treniruotėse, Monika neatsakė, tačiau išgirdusi pastabas dėl vėlavimo atrodė nustebusi. 

„Jūs šokate taip pat, kaip dainuojate“, – galop nukirto Jurijus, prisimindamas šou pradžią, kai M.Šalčiūtė uždainavo „Tyli naktis“. 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką