Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 27, 10:35

Monika Šalčiūtė tapo iliuzionisto Manto Wizard asistente

Iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard savo pasirodymuose publiką stebina neįtikėtinais triukais, o šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas 2013“ žiūrovus Wizard nudžiugino ir nauja komandos nare – Monika Šalčiūte.
Mantas Wizard ir Monika Šalčiūtė
Mantas Wizard ir Monika Šalčiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

„Man šiemet teko didžiulė garbė su Povilu Vanagu ir Margarita Drobiazko pasirodyti šiame šou. Pagrindinis vakaro akcentas yra čiuožėjai, tačiau aš atlieku keletą triukų. Vienas jų, kai į dėžę įlipa mergina, aš susmaigstau kardus ir ji dingsta, – portalui Žmonės.lt pasakojo Mantas. – Šiemet mano komanda didesnė ir triukai įspūdingesni, labiau tinkami arenoms. O Monika tapo viena iš mano asistenčių.“

Monika Šalčiūtė
Monika Šalčiūtė ir Kristina Tarasevičiūtė

Mantas Wizard džiaugėsi, kad M.Šalčiūtė puikiai susitvarkė su savo darbu ir drąsiai lindo į dėžę su kardais.

„Mano pagrindinė scenos partnerė yra Kristina Tarasevičiūtė. Ji gelbsti kuriant choreografiją. Tačiau man reikėjo dar vienos gražios merginos, kuri atsirastų dėžėje ir taptų siurprizu susirinkusiems“, – kalbėjo iliuzionistas.

Mantas pasakojo, kad Moniką pažįsta iš anksčiau. „Ji yra susijusi su choreografija ir šokiu. Be to, Monika yra smulki mergina, o tai labai gerai magams. Tad Monika mielai prisijungė prie komandos šiame ledo šou. Ar dirbsime kartu ateityje? Visko gali būti, negali žinoti“, – juokėsi M.Žmuidinavičius.

Asmeninio albumo nuotr./Manto brolis Vilius, Kristina Tarasevičiūtė, Mantas Wizard ir Monika Šalčiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Manto brolis Vilius, Kristina Tarasevičiūtė, Mantas Wizard ir Monika Šalčiūtė

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką