Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 26d. 14:07

Monikai Liu teko priimti sunkiausią sprendimą projekte: „Skambinau mamai ir klausiau, ką dabar daryti“

Vaida, Monika Liu, Andžej
LNK nuotr. / Vaida, Monika Liu, Andžej

„Lietuvos balso“ projekte prasidės jau paskutinis etapas iki didžiojo finalo – dvikovos. Ir tai bus lemiama kova – į finalą pateks tik vienas vieno mokytojo komandos narys.

Pirmieji dėl galimybės būti finale kovos po šešis Donato Montvydo ir Monikos Liu komandos dalyvius. Jie stengsis visiems pažįstamus kūrinius atlikti taip, kaip muzikos scenoje jie dar niekada neskambėjo. O priiminėdami sprendimus, kuris dalyvis iš dueto pasirodė geriau, Donatas ir Monika Liu ne kartą brauks ašaras.

Vieną sunkiausių sprendimų Monikai Liu teko priimti po unikalia vadinamos Vaidos ir talentingo kūrėjo bei atlikėjo Andžėjaus dvikovos.

LNK nuotr./Vaida Deksnytė, Rolandas Mackevičius, Andžej Stankevič
LNK nuotr./Vaida Deksnytė, Rolandas Mackevičius, Andžej Stankevič

„Kalbant apie Vaidos ir Andžėjaus kovą, kūnu iškart pradeda eiti šiurpas. Kai išgirdau, kaip jie dainuoja, iškart pradėjo kauptis ašaros. Jie abu ypatingi dalyviai, labai skirtingi, ir abu labai unikalūs. Tai, kaip jie jaučia muziką, labai jaudina.

Mano akimis, šiuolaikinė muzikos žvaigždė ir turi atrodyti taip, kaip jie. Jie yra tikri ir labai talentingi. Šis pasirodymas taps tokiu, kuris labai ilgam liks internete, o žmonės jį norės žiūrėti dar ir dar kartą“, − apie savo favoritų duetą sako Monika Liu.

Tačiau, kodėl du savo numylėtinius mokytoja nusprendė supriešinti vienoje dvikoje, kai po jo reikės pasirinkti tik vieną, Monika Liu pripažino, kad pati nebesupranta. Dueto pasirodymas sugraudino ne tik ją, bet ir kitus LNK projekto mokytojus. O Monika pripažino, kad dėl šio sprendimo skambino net artimiausiam savo žmogui.

LNK nuotr./Monika Liu
LNK nuotr./Monika Liu

„Jūs abu esate mano šviesa ir prasmė, kodėl aš apskritai esu tokiame projekte. Kai pamačiau jų repeticiją, aš iškart pradėjau verkti.

Vakare skambinau mamai ir klausiau, ką man daryt. Man 32 metai, bet aš vis tiek skambinu mamai paklausti, ką man daryti, mano širdis priklauso ir Andžėjui, ir Vaidai vienodai. Aš norėjau, kad mano mama kaip nors mane nuramintų, bet ji pakeltu balsu tik klausė: „Kodėl tu nepagalvojai prieš darant, Monika, ką tu padarei...“

Man tai buvo labai netikėta. Dabar aš suprantu, kad kažkurio iš jūsų auka buvo tam, kad šitas nuostabus duetas įvyktų“, − prieš priimdama sprendimą su ašaromis akyse kalbėjo Monika Liu.

Sekmadienio vakarą pasirodysiančioje laidoje paaiškės pirmieji du aštuntojo sezono finalistai, atstovausiantys Monikos Liu ir Donato Montvydo komandoms.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

29:16
13:53
01:02

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką