Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 3d. 15:46

Monikai Šalčiūtei teks aiškintis teisme: gresia bauda iki 780 eurų

Monika Šalčiūtė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Monika Šalčiūtė

Vilniaus miesto apylinkės teisme iškelta administracinio nusižengimo byla populiariai socialinių tinklų žvaigždei Monikai Šalčiūtei. Tiesa, pakviesta į antradienį vykusį posėdį ji neatsiliepė ir jame nepasirodė, todėl bylos nagrinėjimas buvo atidėtas.

Byla Monikai Šalčiūtei iškelta pagal LR ANK 505 str. 1 d. Tai kliudymas įstatymų įgaliotiems pareigūnams įgyvendinti jų veiklą reglamentuojančiuose įstatymuose jiems nustatytas teises ar atlikti jiems pavestas pareigas, šių pareigūnų teisėtų nurodymų ir reikalavimų, taip pat valstybės pareigūnų ar kolegialių institucijų sprendimų (nutarimų) nevykdymas ar netinkamas vykdymas.

Vilniaus miesto apylinkės teismo pirmininko patarėja Gintarė Vosyliūtė 15min patikslino, kad M.Šalčiūtė administracinėn atsakomybėn buvo patraukta todėl, kad Valstybinei mokesčių inspekcijai nepateikė duomenų apie vykdomą individualią veiklą nuo 2017 iki 2019 metų ir nevykdė nurodymų juos pateikti.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Bushido angels
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Bushido angels

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksą už tokį nusižengimą gresia bauda nuo 80 iki 780 eurų.

Pirmasis bylos nagrinėjimo posėdis nuotoliniu būdu per „Zoom“ platformą turėjo vykti ankstų antradienio rytą, tačiau kaip 15min patvirtino teismo atstovė, pati M.Šalčiūtė jame nepasirodė, todėl bylos nagrinėjimas buvo atidėtas.

„Net neaišku, ar ji gavo siųstus pranešimus apie teismo posėdžio vietą, laiką ir datą. Bandėme siųsti naują šaukimą elektroniniu paštu, bet ji neatrašė, kad gavo. Tad gali būti, kad net netikrino elektroninio pašto, o kitų jos kontaktinių duomenų teismas neturi“, – sakė G.Vosyliūtė.

Kita posėdžio data numatyta kovo pabaigoje.

Su pačia socialinių tinklų veikėja 15min susisiekti kol kas nepavyko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką