Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 19d. 12:39

Monikos Marijos sėkmę bandys kartoti jos pritariančioji vokalistė: „Jei niekas neatsisuks, mesiu muziką“

Elizabeth Olshey
LNK nuotr. / Elizabeth Olshey

„Lietuvos balsas“ tęsia „aklųjų perklausų“ etapą, kuriame mokytojų kėdes bando atsukti spalvingi personažai ir ypatingi balsai. Šįkart laidoje dainuos ne tik prezidento krikšto dukra Gabrielė, įspūdingos išvaizdos „anime“ mergina Katarina, bet ir ne vienas profesionalus atlikėjas, tarp kurių ir Elizabeth Olshey.

Skambiu sceniniu slapyvardžiu pasivadinusi 23 metų mergina, scenoje tikrai nėra naujokė. Ji jau ne vienerius metus dainuoja kartu su ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis kaip pritariančioji vokalistė.

„Praėjusiais metais buvau Monikos Marijos ir Rositos Čivilytės pritariančioji vokalistė. Tai nėra lengvas darbas. Jei suklysta pritariantysis vokalistas – suklysta visi. Tačiau mes visuomet būname antrame, o kartais net trečiame plane. Nors ir girdimės, bet mūsų beveik nesimato. Dažnai jautiesi neįvertinta, net tavo vardo nežino. O tu žinai, kad kartais gali padainuoti daug geriau nei kai kurie didžiosios scenos atlikėjai. Aš taip pat galiu dainuoti, o ne tik būti nuošaly. Monika Marija juk laimėjo projektą. Manau, kad ir aš galiu ne tik sudalyvauti, bet ir laimėti“, – sako Elizabeth.

Elizabeth Olshey projekto scenoje:

Dalyvė įsitikinusi, jog dabar atėjo laikas jai stoti į scenos centrą ir parodyti, kad ji gali daug daugiau. Šis projektas – tai paskutinis savęs pasitikrinimas, mat Elizabeth drąsiai sako, kad jei neatsisuks nei vienas mokytojas, ji žada mesti muziką.

„Man muzika yra visas gyvenimas. Tik aš kažkaip niekuomet iki galo negalėjau savęs joje išreikšti, nors ir studijuoju džiazą. Todėl nusprendžiau, kad arba aš ateinu į šį projektą arba baigiu savo kelią muzikoje. Manau, kad Lietuva turi mane išgirsti, nes jau atėjo mano laikas. Noriu save atrasti televizijoje, bet žinau, kad tai nebus lengva.

Tik gerai dainuoti neužtenka. Reikia ir gerai atrodyti ir gerai kalbėti ir daug bendrauti su žmonėmis“, – įsitikinusi Elizabeth.

Kaip rašoma pranešime spaudai, šį vakarą, merginos scenoje atliktas kūrinys turės ir gilesnę prasmę. Jis bus skirtas jos gyvenimo meilei. Elizabeth tikisi, jog žiūrovai išgirdę jos istoriją, kitaip pajaus ir patį kūrinį ir jai pavyks savo muzika paliesti visą Lietuvą.

„Mano draugas buvo kariuomenėje, daug draugų aš neturėjau, todėl su manim buvo tik muzika. Šią dainą skirsiu savo sužadėtiniui. Manau, kad savo tikrais jausmais įtikinsiu žiūrovus, kad aš dainuoju apie tikrą žmogų ir jie pajaus tai, ką jaučiu aš“, – sako Elizabeth.

Ar pritariančioji vokalistė atsuks bent vieną mokytojų kėdę ar teks nusivilti ir baigti savo kelią muzikoje – sužinoti galima šį vakarą, 19:30 per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką