Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Monikos Šalčiūtės gerbėja pagrasino Jurijui Smoriginui išspardyti šikną

Jurijus Smoriginas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Jurijus Smoriginas
Šaltinis: 15min
0
A A

TV3 šou „Šok su manimi“ teisėjo Jurijaus Smorigino pastabos čia dalyvaujančiai Monikai Šalčiūtei įskaudino jos gerbėją. Ši J.Smoriginui parašė laišką, kuriame – ne tik skambūs žodžiai, bet ir grasinimai „įspirti į šikną“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Šok su manimi“ žiūrovai žino: J.Smoriginas ir M.Šalčiūtė susikivirčija kiekvienos tiesioginės šou transliacijos metu. Jurijui nepatinka nei kaip Monika šoka, nei kaip dainuoja, jis taip pat kritikavo ir merginos kūno formas. O M.Šalčiūtė, išgirdusi kandžius komentarus, taip pat netyli: J.Smoriginą nesyk išvadino klounu, į skambius jo pasisakymus atsako dar skambiau.

Tačiau ne tik M.Šalčiūtę siutina Jurijaus komentarai, bet ir jos gerbėjus. Pirmadienio pavakarę J.Smoriginas viešai paskelbė Monikos gerbėjos jam atsiųstą laišką, kuriame – keiksmų lavina ir grasinimas. 

„Monikutės gerbėjos siaučia... O pamatytumėte veiduką – angelėlis“, – apie Monikos gerbėjos laišką atsiliepė J.Smoriginas. O laišką jis gavo tokį:

„Kai pasigausiu, tai daugiau šiknos nekraipysi. Pats dainuoti nemoki ir vaidini karalių apšiktą. Pas tave galvoj ne kibirai, bet kralikai skraido. O iš kibiro į galvą nenori? Arba kibirą ant galvos ir į šikną. Paklausyk, kaip mano sesė Vaida dainuoja. Tu niekad taip nepadainuotum, nes tu tai tikrai bebalsis. Tai gal eik į „X Factor“, parodyk savo balsą superinį, tai dar ne taip išsijuoks Saimonas iš tavęs. Jei nežinai, kad vyrišką tonaciją gali pakišti merginos, kad nusidainuotų, tai eik paklausti profesionalių muzikantų. Dar tau ne tiek šunų reiktų atnešt, kad lotų ir lotų ant tavęs ir sukandžiotų. Bet šunys pikti tau anksčiau ar vėliau įkąs į šikną. Be to, ta Šalčiūtė už tave daug protingesnė, o tu tik padlaižūnas, kur laižai šiknas visiems žurnalistams. Aš tau ne Monika Šalčiūtė, galiu ateit į televiziją ir į šikną įspirti per tiesioginį eterį.“

Perskaitę tokį laišką Jurijaus gerbėjai netruko nuteisti jo siuntėjos: it vienas tikino, kad laišką išsiuntusiai merginai vertėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Jurijus Smoriginas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Jurijus Smoriginas

Žmonės.lt susisiekus su J.Smoriginu šis patikino, kad panašaus pobūdžio M.Šalčiūtės gerbėjų laiškų jis gauna labai daug – būna, parašo ir po vieną skambų žodį, ir po daugiau, tačiau šis laiškas, anot jo, vienas įspūdingiausių. „Po pirmos laidos važiavau į Maskvą, tai per tą laiką tų laiškų pasipylė. Šį laišką atsiuntusios mergaitės vardo specialiai nenurodžiau, tačiau jos veidelis tiesiog kaip angelo. Iš veido spėju, kad jai 16-17 metų. Šitas laiškas pats „turtingiausias“ – labai ilgas. Pagalvojau, kad už tokį kūrybiškumą reikia žmogui atsidėkoti – gi šitiek laiko skyrė“, – juokėsi J.Smoriginas.

Paklaustas, kaip vertina tokius laiškus, Jurijus tikino į juos žvelgiąs su šypsena. „Žinote, žmonės dabar labai rimtai žiūri į savo dievukus. Monika yra tarsi mūsų Kim Kardashian... Žmogus yra niekas ir apie nieką, o iš jo padarė nežinia ką. Turbūt Lietuvai irgi reikalinga tokia Šalčiūtė... Jos gerbėjų yra labai daug! Dalis žmonių iš jos juokiasi, bet po to nejučia pamilsta. Čia kaip pamilti žvairą… Myli ir nebematai, kad žvairas. Tokiame amžiuje gerbėjai labai emocionalūs, jiems turbūt reikia šitokio dievuko. O čia štai, senis, ją kritikuoja“, – toliau juokėsi Jurijus.

Žmonės.lt jis tikino į tokius laiškus niekada neatsakąs: „Jie tik ir laukia, kada atsakysiu. Po to rodys kitiems, sakys, va, ką Smoriginas atsakė. Geriau, kaip sakoma, į smalą piršto nekišti – po to sunkiai nusivalys.“

O ir perskaitęs laiškus švelniau apie M.Šalčiūtės pasirodymus atsiliepti jis neketina. „Visi galvoja, kad aš jos nemėgstu. Bet man ji kaip tik labai patinka! Paprasčiausiai ji yra klounados dalis, ir jos dėka mes galime kažką pažaisti. Kas yra šou? Tai ir yra truputis šokių, truputis konfliktų, šiek tiek improvizacijos. O ji mums suteikia galimybę improvizuoti. Ji viską vertina labai rimtai ir nesupranta, kodėl ant jos užsisėdau. Bet aš nei užsisėdau nei ką – ji tikrai nieko nemoka. O kai žmogus patikėjo, kad moka... Ir ji tikrai tuo tiki. Ji tapo lietuviškąja Diana – kiekvienas jos žingsnelis sekamas: kaip apsirengė, ką veikė su Kiguoliu ir panašiai. Miela mergaitė patikėjo, kad yra labai didelis žmogus“, – pasvarstė jis. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Stasas Savickis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Stasas Savickis

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką