Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 16d. 18:36

„Motyvuoti atletai“ Ieva ir Artūras Swan suka skirtingais keliais

Artur Swan ir Ieva Swan
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Artur Swan ir Ieva Swan

Skiriasi tinklaraštininkė Ieva Swan ir mitybos, sporto specialistas bei tinklaraščio „Motyvuoti atletai“ įkūrėjas Artūras Swan. Šią naujieną sutuoktiniai pranešė socialiniuose tinkluose, o taip pat netrukus patvirtino ir 15min.

Ne vienerius metus sveika gyvensena ir sportu vienas kitą motyvavusi pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Žinia apie skyrybas Ieva ir Artūras Swan pasidalijo socialiniame tinkle.

Įrašu A.Swan sutiko pasidalinti ir su 15min skaitytojais.

„Liūdesio kupinomis širdimis, kartu su Ieva, nusprendėme išsiskirti. Mes sunkiai dirbome ties savo santykiais daugiau nei metus, norėdami sužinoti, kas galėtų būti kitaip, ir padarėme išvadą, kad, nors labai mylim vienas kitą, esame daug geresni kaip draugai.

Tiesiog nepavyko. Nėra jokio pykčio. Jokių muštynių ar apgaulės. Nėra skirtingų pusių, yra tik Mes. Du žmonės, kurie mylėjo vienas kitą santuokoje ir gerbs vienas kitą visą gyvenimą.

Mes tikimės visų Jūsų supratimo Mūsų sprendimui ir pagarbos Mūsų privatumui. Tai yra vienintelis komentaras ir daugiau šia tema jų nebus“, – liūdna žinia socialiniame tinkle pasidalijo A.Swan.

Prieš dvejus metus kalbinti tinklaraščio „Motyvuoti atletai“ įkūrėjas Artūras Swanas ir tinklaraštininkė Ieva Swan anksčiau teigė pastebintys, kad vyrai dažnai nesupranta moterų, o moterys – vyrų, tačiau šią problemą galima labai lengvai išspręsti, tereikia žinoti skirtumus, kurie kartais trukdo skirtingoms lytims susikalbėti.

Asmeninio albumo nuotr./Artur Swan ir Ieva Swan
Asmeninio albumo nuotr./Artur Swan ir Ieva Swan

„Svarbiausia suprasti visus pliusus, minusus ir su jais sugebėti susigyventi. Jei to nepadarai – išsiskiri. Tada žmonės sako: „Nesutampa charakteriai“, o iš tikrųjų tu nepriimi žmogaus minusų. Pas mus namuose taip pat būna visko – peštynių ir uraganų, tik mes su jais susigyvenam“, – 15min pasakojo Ieva.

Ji kalbėjo, kad moterys, priešingai nei vyrai, dažniausiai visko pavydi. Nors tinklaraštininkė negalėjo pakomentuoti, kas gi vyksta vyrų draugijoje, ji manė, kad stipriosios lyties atstovai neįžvelgia tiek daug problemų, kiek moterys: „Pavyzdžiui, darbe, kur moterų kolektyvas – kyla konfliktai, apkalbos, o vyrai tikrai tokių ginčų vengia.“

Tokiai Ievos nuomonei pritarė ir Artūras. Sportininkas pastebėjo, jog vyrai į viską žiūri paprasčiau.

„Moterys išgirdusios dviejų žodžių frazę iš karto moka interpretuoti problemą ir susikurti savo vaizdinį, kaip ta problema turi atrodyti. Dėl to tarp moterų ir vyksta tokios apkalbos, konfliktai, ko vyrai nedaro. Jie tiesiog yra racionalūs, o moterys mėgsta viską apipavidalinti, pagražinti, aštriau pakalbėti ta tema“, – 15min kalbėjo Artūras.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 3
Temos: 5 Pora Santykiai Skyrybos Šeima
Daugiau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką