Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mundžio žmona po incidento: „Mano kūnas nusėtas mėlynėmis“

Violeta Malevska ir Edmundas Štenger-Mundis
TV3 nuotr. / Mundis su žmona Violeta
Šaltinis: 15min
0
A A

„Mano kūnas nusėtas mėlynėmis, jis visą mane sulaužė“, – vos tramdydama ašaras TV3 laidai „Be komentarų“ prisipažino žinomo verslininko ir dainininko Edmundo Štengerio-Mundžio žmona Violeta. Specialiame „Be komentarų“ reportaže bus atskleistos naujos moters gyvenimą sukrėtusio vyro smurto detalės bei žiauri iš pirmo žvilgsnio spindinčio gyvenimo tikrovė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Man atrodo, jis buvo kažko pavartojęs... – prisipažins Violeta, TV3 televizijos žiūrovams sutikusi papasakoti, kas iš tiesų tą lemtingą vakarą įvyko jos namuose. – Aš bandžiau gintis visomis savo jėgomis, kai jis mane mušė. Bet kaip aš galėjau pasipriešinti tokiam dideliam ir stipriam vyrui? Esu silpnesnė, todėl jis ir pakėlė prieš mane ranką.“

Pasak Mundžio žmonos, vyras ją mušė vaikų akivaizdoje, o vėliau jėga juos išsivežė. Violeta įsitikinusi – normalus žmogus taip elgtis negali.

„Jis išplėšė man iš rankų verkiančią mažąją dukrytę ir išnešė ją iš namų. Vyresnį sūnų aprėkė ir liepė eiti kartu. Įtariu, kad dabar jis bando vaikus nuteikti prieš mane!“ – sako sumušta garsaus vyro žmona, dėl patirto smurto parašiusi pareiškimą policijai.

Violeta tikina, kad tai ne pirmas kartas, kai ją Mundis sumuša. Į dviejų vaikų mamą paleisti vyro kumščiai, baimė ir bandymas sulaikyti ašaras viešumoje – tokia, pasak Violetos, buvo jos nematomoji gyvenimo pusė.

„Aš užjaučiu Mundį kaip žmogų, kad jis galėjo taip žemai kristi. Bet aš nepasiduosiu. Nors man dabar labai sunku, jis manęs neįbaugins. Susirasiu advokatą ir kovosiu!“ – žada Violeta.

Iki ašarų skausmingas Mundžio žmonos interviu – trečiadienį aktualiausių intriguojančių naujienų laidoje „Be komentarų“ 20.30 val. per TV3.

Visus praėjusių „Be komentarų“ laidų įrašus galima rasti „TV3 Play“: http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

„Be komentarų“ – trečiadieniais 20.30 val. per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką